Feedback
Іконка Skype

Skype 8.46.0.60

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 30,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-06-04

Основна інформація щодо програми

   Skype - це програма, що відома майже кожній людині. Нею користується не лише молодь, але й люди похилого віку. Справа в тому, що даний клієнт є найбільш популярним у світі засобом зв'язку. За його допомогою можна дзвонити за кордон абсолютно безкоштовно за умови, якщо ваш співрозмовник також використовує Skype. Здійснювати дзвінки можна і на звичайні телефони, але за них вам доведеться платити, хоч і відносно не великі гроші.

   Своєю популярністю програма зобов'язана також підтримкою голосових та відео конференцій. Ця можливість, до речі, доступна і у мобільному клієнті. Взагалі, версія даного засобу зв'язку для операційною системи Android майже не поступається функціоналом своєму десктопному "родичеві". Користувачі програми мають змогу спілкуватися голосом та з відео, обмінюватися текстовими повідомленнями, зображеннями, відео, комфортно працювати з контактами.

   Весь цей неабиякий функціонал "з розумом" запаковано у приємну графічну оболонку, що не так давно було повністю змінено за останніми стандартами "моди" на мобільні інтерфейси. Серед недоліків мобільного Skype можна виділити доволі високі вимоги до швидкості з'єднання з мережею. Тобто поспілкуватися з відео зі стандартним 3G вам навряд чи вдасться.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм