Feedback
Іконка SolCalendar

SolCalendar 1.7.3

Версія для Android.
SolCalendar
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 12,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2018-02-06

Основна інформація щодо програми

SolCalendar - це вишуканий календар для Android пристроїв, який одночасно виконує функції органайзера. Завдяки ньому ви зможете без проблем планувати свій робочий час та не будете забувати про важливі справи. Програма вміє надсилати повідомлення про заплановані події і підтримує інтеграцію зі "штатним" календарем Android. Окрім самого SolCalendar на ваш пристрій також буде встановлено набір віджетів для робочого столу. Зовнішній вигляд віджетів можна змінювати за власним бажанням. До того ж вони підтримують налаштування "прозорості" і, через те, добре личать до будь-якого фону.

Додання нових задач та подій відбувається буквально у два тапи, а видалення пунктів списку - взагалі одним. Запустивши програму вперше, ви отримаєте пропозицію автоматично "підтягнути" події та записи з інших онлайн сервісів ті календарів. SolCalendar працює майже зі всіма календарями та органайзерами, які використовують платформу CalDAV. З додаткових функцій SolCalendar можемо відзначити можливість надання інформації про поточну погоду, а також про затори на дорогах (працює не у всіх містах). За бажанням ці дані можна "винести" до віджетів.

І без того простий та зрозумілий інтерфейс програми, до того ж, перекладено російською мовою. Програма не містить реклами і розповсюджується абсолютно безкоштовно.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм