Іконка Solo Launcher

Solo Launcher 2.7.3.6

Версія для Android.
Solo Launcher
  
2.5 (Голосів: 2)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 7,5 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

Solo Launcher - стильний лаунчер для Android з підтримкою жестів та кількома "родзинками". Перше, що ви відзначите для себе після встановлення даної оболонки - це її "матеріальний" дизайн, виконаний у дуже медитативних кольорах. Окрім самого оформлення, лаунчер пропонує ще й добірку красивих "шпалер" для домашнього екрану та екрану блокування. Всі вони є статичними, тому що Solo Launcher позиціонується розробниками як максимально швидка, та не "жадібна" до системних ресурсів оболонка.

Окрім того, що програма сама дуже "демократично" використовує ресурси системи, вона ще й встановлює на портативний пристрій інструменти очищення оперативної пам'яті. При чому таке очищення відбувається буквально в один дотик по іконці інструменту. Як вже говорилося раніше, Solo Launcher може керуватися за допомогою жестів. Одразу ж після запуску оболонки вас познайомлять з цими самими жестами. При бажанні окремі з них можна вимкнути.

Непогано в програмі реалізовано також меню з додатками. В ньому Solo Launcher автоматично розбиває програми з різними параметрами, як то тип, час встановлення, розмір і таке інше на розділи. Завантажити та користуватися оболонкою ви можете абсолютно безкоштовно.

Добірки з цією програмою

Найкращі лаунчери для Android
Добірка з найкращими альтернативними надбудовами для операційної системи Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись