Feedback
Іконка SoundCloud

SoundCloud 2017.11.30

Версія для Android.
SoundCloud
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 34,3 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

SoundCloud - один з найкрупніших музичних сервісів на якому популярні та не дуже популярні виконавці і композитори розміщують свою роботи на "суд" громадськості. Тут можна знайти треки, яких не має у жодному іншому сервісі. Взагалі, SoundCloud можна назвати такою собі соціальною мережею для любителів музики у якій користувачі можуть обмінюватися оцінками та думками. Тут можна "фоловити" окремих виконавців, слідкувати за треками, які набирають популярність, а також збирати власні колекцій та списки відтворення з цікавими композиціями. Звичайно ж розробники не могли не додати до SoundCloud систему розумних рекомендацій, яка підбирає для вас цікаві треки беручі до уваги ті композиції, які ви часто слухаєте.

Додаток сервісу для Android має сучасний, але не дуже інтуїтивний інтерфейс. Розробники так старалися зробити графічне оформлення стильним, що навіть пожертвували зручною навігацією. Через те шукати композицію за допомоги тутешнього рубрикатору не дуже зручно. А от працювати з вбудований програвачем доволі приємно. Він забезпечує високу якість звучання та підтримує роботу з геотегами, а також дозволяє переглядати текст пісні під час прослуховування і зберігати до пам'яті портативного пристрою.

Зверніть увагу на те, що перед початком роботи з SoundCloud вам обов'язково доведеться створити обліковий запису. Також підтримується авторизація за допомоги аккаунтів у популярних соціальних мережах: Facebook, Twitter та Tumblr.

Добірки з цією програмою

Програми для завантаження музики для Android
Програми, що допоможуть вам комфортно скачувати музику до пам'яті портативного пристрою
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм