Feedback
Іконка Star Girl

Star Girl 4.2.3

Версія для Android.
Star Girl
  
1.0 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 52,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-05-22

Основна інформація щодо програми

Star Girl - гра для дівчат, у якій можна відчути себе справжньої зіркою. Якщо ви знайтеся на моді, та бажаєте зануритися у світ стильних тус та безтурботного життя, то ця гра саме для вас.

Спочатку потрібно створити персонажа. Доберіть майбутній суперзірці зовнішність, базовий гардероб а також оберіть дизайн квартири у якій вона буде жити. У грі вас чекає безліч модних "луків", аксесуарів, та інтер'єрів. Коли з цим буде покінчено, вас познайомлять з базовими механіками гри. Гравцю в Star Girl пропонують доволі багато цікавих активностей. Можна ходити по магазинах, відвідувати вечірки, фліртувати з хлопцями і таке інше. Але на все це потрібні гроші! Тому необхідно працювати. Спочатку гонорари будуть ну дуже високими, але з часом ви зможете дозволити собі найдорожчі сукні та прикраси. Головна героїня може стати зіркою кіно, естради або побудувати кар'єру у модельному агентстві. Добитися успіху вам допоможуть спеціальні міні-ігри з дуже простою механікою, грати у які весело та цікаво.

Star Girl сподобається тим, хто любить слідкувати за модними тенденціями. У ній ви зможе скільки завгодно часу проводити за пошуком ідеального зовнішнього вигляду для свого віртуального альтер-его. Єдине, що може трохи зіпсувати враження від гри - це донат. Як і в багатьох інших проектах, окрім звичайної віртуальної валюти, тут є "преміальна" - алмази. Купити їх можна за "реальні" гроші, або отримати за щоденний вхід до гри. Проблема у тому, що алмазів буде завжди не вистачати. А вони є доволі важливими для розвитку персонажа.

Коли ви досягнете успіху, станете заможньою та багатою, то зможете замислитися і про подорожі. У грі можна здійснювати тури до модних столиць у пошуках нових речей та кавалерів.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм