1
Ставка
2.7 K
Безкоштовно

Subway Surfers - це гра, що дала перший поштовх для швидкого розвиту такого жанру мобільних ігор як "ранери". Для тих хто не в курсі, механіка таких проектів полягає у необхідності постійно уникати перешкод на шляху головного персонажу, який невпинно біжить уперед. Керування у таких іграх, зазвичай, відбувається свайпами. Погодьтеся, це майже ідеальна механіка для мобільних платформ, яка є одночасно дуже простою, але потребує від гравця постійної зосередженості.

Отже у Subway Surfers вам потрібно грати за хлопчика, який малював графіті на вагонах у депо, але випадково потрапив до уваги доглядача і тепер намагається не потрапити ще й до його рук. Що потрібно робити у такому випадку? Звичайно - бігти, при чому якомога швидше. Так наш головний герой доволі спритний, але він не вміє самостійно ухилятися від їдучих назустріч поїздів, бар'єрів та інших перепон. Тут йому потрібна ваша допомогоа. Втікаючи, не забувайте збирати віртуальні монети, які трапляються на шляху. Також не забувайте про те, що на колії можна знайти спеціальні бонуси: реактивний ранець або скейт. Вони допоможуть прискоритися і без проблем подолати найбільш важкі ділянки шляху.

Погана новина полягає у тому, що головного героя усе одно рано чи пізно спіймають, а хороша, у тому що вам усе одно буде начислено певну кількість очок, яка буде залежити від довжини шляху, яку ви змогли подолати до того, як вас спіймали. Головна ціль гри полягає у тому, що постійно встановлювати нові рекорди самостійно та бити рекорді своїх друзів. Так у Subway Surfers є соціально складова, але на порівнянь власних досягнень з досягненнями друзів вона, на жаль, закінчується. До речі, кожен місяць дія гри переміщується у нову країну. Зміна ігрового оточення допомагає Subway Surfers  лишатися популярною незважаючи на те, що вона з'явилася у Play Market доволі давно.

Ключові особливості та функції програми

  • динамічний ранер, у якому потрібно втікати від доглядача депо та збирати віртуальні монети на своєму шляху;
  • керуваня за допомоги свайпів по екрану у різні сторони;
  • ігрове оточення що змінює кожного тижня (переїжджає до іншої країни);
  • більш десяти персонажі на вибір;
  • "бустери" у вигляді скейту або реактивного ранцю, які допомагають прискоритеся та швидше подолати важкі ділянки;
  • яскрава тривимірна графіка.

Скріншоти та Відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 65,4 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 11.07.2017
Версія: 1.72.1
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Subway Surfers

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук