Feedback
Іконка Survivalcraft

Survivalcraft 1.29.18.0

Версія для Android.
Survivalcraft
  
3.9 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 16,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2017-07-11

Основна інформація щодо програми

Survivalcraft - один з найуспішніших Minecraft-клонів, що поєдную у собі геймплей симуляторів будівництва та ігр у жанрі "виживання". При чому поєдную доволі грамотно, тому обидві складові виконано на вищому рівні.

Гра має знайому тривимірну графіку, яка складається з окремих блоків. Гравцю потрібно досліджувати ігрове оточення, та вступати у сутички з різними тваринами. Головному герою, як і справжній людині, необхідно регулярно їсти та пити. Тому у першу чергу необхідно попіклуватися про створення власної ферми з рослинами, а також збудувати укриття, де ви будете знаходитися вночі та за умови поганої погоди. Спочатку ваше житло буде представляти собою кволу халупу з дерева, але зібравши потрібні ресурси та витративши достатньо часу на будівництво можна буди "переїхати" у власний міцний дім з каменю. Для полювання на диких тварин вам знадобиться надійна зброя та броня. Тому окрім будування житла не забудьте зібрати ресурси і для "крафту" обладнання. Як ви могли зрозуміти, більшу частину часу, проведеного у Survivalcraft, доведеться витратити саме на пошук ресурсів та "крафтинг".

Окрім геймплею, зав'язаного на виживанні, від Minecraft цю гру відрізняє ще одна важлива особливість. Тут можна їздити верхи на різних тваринах. Щоб прискорити дослідження світу Survivalcraft заведіть собі вірного супутника. Але будьте уважні! Їздові тварини не можуть захистити від хижаків самостійно, тому ця задача теж повністю лягає на гравця.

Загалом ми маємо непогану альтернативу Minecraft зі своїм цікавими "фішками" та особливостями. Як і свій "родич", Survivalcraft є платною грою. Якщо ви не впевнені у тому, що готові витрати на неї власні гроші, то завантажте та спробуйте демонстраційну версію.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм