Feedback
Іконка Sygic: GPS Navigation

Sygic: GPS Navigation 18.4.2

Версія для Android.
Sygic: GPS Navigation
  
5.0 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 47,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-12-10

Основна інформація щодо програми

Sygic: GPS Navigation - це одне з найпопулярніших у світі рішень для навігації. Програма використовує карти від TomTom, що відомі своєю точністю та детальністю, та має дуже зручну графічну оболонку. Як і багато інших подібних програмних рішень, цей додаток підтримує функції прокладення маршрутів, містить інформацію про об'єкти інфраструктури, може працювати у тривимірному режимі, та навіть фіксувати вашу поїздку на відео, замінюючи собою відеорегістратор. Не обійшлося в програмі і без голосового супроводження. При чому голос цього самого супроводження можна обрати самостійною.

Ще одна цікавинка програми - можливість працювати у режимі проектора. Увімкнувши його, ви маєте покласти портативний пристрій на приладову панель так, щоби його екран "дивися" на лобове скло. Таким чином на це саме скло буде відбиватися корисна інформація як то швидкість руху та підказки щодо поворотів.

Запустивши Sygic: GPS Navigation вперше, ви отримаєте пропозицію завантажити карту своєї країни для користування у автономному режимі (без підключення до мережі). На деяких з карт вказано камери контролю швидкості та пости ДПС. Дані про них постійно оновлюється разом з оновленням самих карт.

Добірки з цією програмою

Навігатори для Андроїд
Найкращі мобільні навігатори.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм