Feedback
Іконка Телебас ТБ

Телебас ТБ 0.0.30

Версія для Android.
Телебас ТБ
  
4.9 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 11,7 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2015-05-05

Основна інформація щодо програми

   Телебас ТБ - це одна з багатьох програм для Android, що дозволяють переглядати ефір телевізійних каналів прямо на своєму портативному пристрої. Серед інших подібних програмних рішень її відрізняє простий інтерфейс та загальна прагматичність. Для того, щоб почати перегляд телевізійного каналу, достатньо просто торкнутися його іконки в головному меню. Далі програмі знадобиться деякий час для того, що здійснити попереднє завантаження даних. От все, тепер можна комфортно переглядати ефір у високій якості.

   У програмі немає нічого зайвого, в ній навіть відсутнє вікно з налаштуваннями, а тутешній вбудований програвач містить лише одну кнопку, що ставить відео на паузу та продовжує відтворення. Список каналів у програмі не дуже довгий. На даний момент він складається з двадцяти назв. До речі, серед них є як російські, так і українські. Розробники Телебас ТБ регулярно перевіряють весь список для того, щоб уникнути появи каналів, що не працюють.

   Коротше кажучи, перед нами програмне рішення для тих, кому не потрібні "зайві" функції. Воно дуже швидке, інтуїтивне, та, що найважливіше, абсолютно безкоштовне. Програма працює навіть на застарілих версіях операційної системи Android.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм