Feedback
Іконка Telegram

Telegram 5.12.1

Версія для Android.
Telegram
  
4.9 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 19,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-12-10

Основна інформація щодо програми

   Telegram - це мессенджер, аудиторія якого росте кожного дня. Програма швидко набирає популярність завдяки своїй простоті та зручності у використання. Цікава вона також тим, що розроблюється за сприянням людини-засновника найпопулярнішої у країнах СНД соціальної мережі "Вконтакті" - Павла Дурова. Команда Telegram називає своє творіння найбільш безпечним рішенням для обміну повідомленнями у світі.

   При цьому програма пропонує користувачам не аби який функціонал. Наприклад, вона дозволяє ділитися з друзями документами та зображеннями різноманітних форматів. Розсилати окремий файл або повідомлення тут можна одразу 100 іншим користувачам. Ще Telegram вміє сінхронізувати повідомлення за допомогою хмарних сховищ між всіма вашими пристроями. До групових чатів можна одночасно запросити до 200 людей і при цьому Telegram не буде "гальмувати" навіть на відносно "слабких" пристроях.

   Графічна оболонка у мессенджера є доволі типовою для подібних програм. Зазначити варто, хіба що, непогано реалізований розділ зі смайлами. Останніх у програмі дуже багато. Розробники навіть організовували конкурси серед розробників, щоб ті розробили найоригінальніші та наймиліші смайли.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм