Feedback
Іконка The Secret Society

The Secret Society 1.25.2500

Версія для Android.
The Secret Society
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 577 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-07-12

Основна інформація щодо програми

The Secret Society - це дуже красивий квест про пошук предметів у локаціях. Для тих, хто раніше на грав у подібні ігри проведемо короткий лікбез. Кожен рівень подібних квестів - це окрема сцена (інколи статична а інколи динамічна). У сцені сховано багато предметів, які можуть бути корисними для проходження рівня, або просто виконувати роль декорацій. Для полегшення пошуків у гравця є список речей, які потрібно знайти. Список не містить нічого окрім текстового опису речі - ніяких інших підказок. Наприклад одним з пунктів вказано "люстерко". Ви не можете знати який саме тип люстерка шукати, який колір та розміри воно має і таке інше. Це значно підвищує складність. Рівень вважається пройденим лише за тих умов, якщо гравець відшукає всі необхідні предмети. Іноді можна користуватися підказками.

Сюжет у The Secret Society доволі цікавий. Починається гра з того, що ви отримуєте лист від свого дядька Річарда. Він, як з'ясовується пізніше, є членом таємного ордену. Члени цього ордену мають здатність переміщатися між магічними світами. Ну і, як це завжди відбувається у подібних іграх, наш герой виявляє у собі ті ж здатності. Тепер він справжній мандрівник між світами, головна задача якого - знайти свого зниклого дядька, а також розв'язати змову таємних суспільств і зберегти унікальний артефакт, втрата якого загрожує ордену повним зникненням.

Від локації до локації вам потрібно буде шукати зниклі предмети. Всього у грі більш п'ятдесяти локацій, при чому оформлено їх дуже стильно. Художники з G5 Entertainment заслужили найвищих похвал. Ігровий процес у The Secret Society захоплюючий та ненабридливий. Щоб додати до гри трохи додаткового "челленджу", розробники реалізували у ній віртуальні колекцій з елементами, які гравець отримує за успішне виконання квестів. Також тут є система досягнень. Єдиний недолік гри полягає у тому, що час від часу вона заставляє гравця шукати предмети на одних і тих же локаціях.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм