Іконка TouchPal

TouchPal 6.5.2.0

Версія для Android.
TouchPal
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 31,9 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

TouchPal - це клавіатура, що допоможе вам не лише комфортно набирати текст на своєму Android пристрої, але й надасть у розпорядження величезну бібліотеку з Emoji. Завдяки ним можна зробити спілкування у месенджерах більш веселим та невимушеним. Також тут є колекція гіфок та стікерів, які мають те ж саме призначення. До речі, клавіатура може "зчитувати" контекст повідомлень і автоматично пропонувати додати до нього відповідну емоцію.

Крім звичайного набору "одиночними" натисканнями на клавіші, додаток також пропонує режим "кривої" - TouchPal Curve, у якому введення слів здійснюється шляхом проведення ліній на екрані від однієї потрібної літери до іншої. Тобто набір відбувається без відривання пальців від екрану. Навіщо цей режим потрібен? Ну в першу чергу його розраховано на набір тексту однією рукою. По-друге, він, разом з системою "розумного" прогнозування та автокоррекції, може значно збільшити швидкість набору. Так, спочатку такий метод може здатися вам не дуже зручним, але з часом ви обов'язково звикнете.

Ну і яка ж сучасна Android клавіатура обходиться без можливостей кастомізації? TouchPal їх також підтримує. Зокрема, ви можете самостійно обрати колір клавіш, фон для панелі (можна вставити власне зображення чи навіть фото), шрифти та мови (українська підтримується). Серед унікальних можливостей відзначимо налаштування анімації з якою нові слова з'являються на екрані.

Добірки з цією програмою

Клавіатури для Android
Добірка альтернативних клавіатур для пристроїв з операційною системою Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись