Іконка Undeleter

Undeleter 4.30

Версія для Android.
Undeleter
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 9,9 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

Undeleter - програма, яка стане у нагоді у тому випадку, якщо ви видалили зі свого Android пристрою потрібні файли. За її допомоги можна відновити "втрату". Програма є особливо ефективною у тому випадку, якщо з моменту видалення пройшло небагато часу та файли не було перезаписано. Вона може працювати як з внутрішньою пам'яттю, так і з SD картами, але у обох випадках для її запуску потребується наявність Root прав. Так, на відміну, від інших подібних інструментів для Android, дана програма може почати сканування не від імені суперкористувача, але ефективність такого аналізу доволі сумнівна. Тому ми наполегливо рекомендуємо отримати Root до початку роботи з Undeleter.

Програма підтримує багато типів файлів. За її допомоги можна "врятувати" втрачені відео, фото, архіви, та навіть APK файли. При чому утиліта дозволяє сканувати окремі файли задля того, щоб скоротити тривалість процесу. Більш того, користувач навіть має змогу вказати формати, які його цікавлять. Коли список доступних файлів буде створено, ви зможете скористуватися функцією їх попереднього перегляду, а також виконати, безпосередньо, збереження. До речі, відновлення може відбуватися як до пам'яті пристрою, так і до хмарних сховищ. Зокрема, підтримується Dropbox та Google Drive.

Інтерфейс у програми доволі архаїчний та представлений лише на англійській мові. Це може викликати проблеми освоєння Undeleter у новачків.

Добірки з цією програмою

Програми для відновлення даних для Android
Програми, які допомагають відновити втрачені дані.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись