Feedback
Іконка VideoMix

VideoMix 2.7.5

Версія для Android.
VideoMix
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 2,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

VideoMix - додаток, у якому ви зможете абсолютно безкоштовно та без реклами дивитися фільми та серіали. Програма виступає у ролі такого собі агрегатору, який збирає контент з популярних кінотеатрів та самостійно його структурує. У результаті користувач отримує велику базу кінокартин з різними звуковими доріжками, варіантами субтитрів і якістю. До речі, у базі дуже рано з'являються "екранки" - тобто новинки кінопрокату у низькій якості. Якщо ви не проти поганого "зображення", то цей додаток як раз для вас. Звісно, потім "екранки" заміняють на більш якісні "ріпи". 

Друга важлива перевага VideoMix полягає у можливості завантажувати контент до пам'яті портативного пристрою. Більш того, нова версія програми навіть вміє скачувати торенти. Перед початком завантаження ви маєте змогу самостійно обрати кінцеву теку. Але взагалі налаштувань в додатку не дуже багато. У відповідному розділі ви можете обрати лише список "провайдерів" з контентом, включити спливаючі повідомлення про появу нових фільмів, а також обрати мову оболонки (серед підтримуємих є російська, але немає української) та включити роботу через проксі. Одразу зазначимо, що остання функція, на жаль, працює не дуже добре.

Тепер розкажемо про недоліки. Під час тестування VideoMix нам кілька разів траплялися "пусті" фільми - тобто сторінки з оформленням та описом, але без відповідних файлів. Також зазначимо, що у самій програмі немає вбудованого програвача, тому для відтворення відео вам доведеться користуватися сторонніми плеєрами.

Добірки з цією програмою

Додатки для перегляду фільмів онлайн для Android
Програми, які дозволять вам комфортно дивитися фільми на своєму портативному пристрої.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм