0
Ставка
5.2 K
Безкоштовно

VideoMix - додаток, у якому ви зможете абсолютно безкоштовно та без реклами дивитися фільми та серіали. Програма виступає у ролі такого собі агрегатору, який збирає контент з популярних кінотеатрів та самостійно його структурує. У результаті користувач отримує велику базу кінокартин з різними звуковими доріжками, варіантами субтитрів і якістю. До речі, у базі дуже рано з'являються "екранки" - тобто новинки кінопрокату у низькій якості. Якщо ви не проти поганого "зображення", то цей додаток як раз для вас. Звісно, потім "екранки" заміняють на більш якісні "ріпи". 

Друга важлива перевага VideoMix полягає у можливості завантажувати контент до пам'яті портативного пристрою. Більш того, нова версія програми навіть вміє скачувати торенти. Перед початком завантаження ви маєте змогу самостійно обрати кінцеву теку. Але взагалі налаштувань в додатку не дуже багато. У відповідному розділі ви можете обрати лише список "провайдерів" з контентом, включити спливаючі повідомлення про появу нових фільмів, а також обрати мову оболонки (серед підтримуємих є російська, але немає української) та включити роботу через проксі. Одразу зазначимо, що остання функція, на жаль, працює не дуже добре.

Тепер розкажемо про недоліки. Під час тестування VideoMix нам кілька разів траплялися "пусті" фільми - тобто сторінки з оформленням та описом, але без відповідних файлів. Також зазначимо, що у самій програмі немає вбудованого програвача, тому для відтворення відео вам доведеться користуватися сторонніми плеєрами.

Ключові особливості та функції програми

  • безкоштовний перегляд фільмів, серіалів та мультсеріалів;
  • можливість скачувати контент до пам'яті портативного пристрою (або на SD-карту);
  • величезний каталог, який було зібрано з понад десяти різних веб-сервісів;
  • не дуже сучасний, але зрозумілий інтерфейс;
  • можливість переглянути один фільм у різних варінтах озвучення.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 2,6 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 24.12.2017
Версія: 2.7.5
Підписка на оновлення

Нові відгуки до VideoMix

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Добірки з цією програмою

» Додатки для перегляду фільмів онлайн для Android
Програми, які дозволять вам комфортно дивитися фільми на своєму портативному пристрої.

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " VideoMix". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання