Feedback
Іконка WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger 2.19.360

Версія для Android.
WhatsApp Messenger
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 26,1 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-12-10

Основна інформація щодо програми

WhatsApp Messenger - це мессенджер, про існування якого знають навіть ті люди, що ніколи не користувалися подібними програмами. Майже всі інновації, що зараз популярні у програмах для спілкування, були "запропоновані" саме WhatsApp. Наприклад, цей мессенджер вперше почав використовувати номер мобільного телефону для створення облікового запису та навчився аналізувати телефонну книгу, виявляючи в ній контакти, що також мають аккаунт у програмі.

WhatsApp Messenger працює з будь-якими типами з'єднання з мережею та навіть дає можливість здійснювати дзвінки з відео. Не забули розробники і про можливість ділитися фото та іншим контентом зі співрозмовником. Вести бесіди, до речі, тут можна не тільки віч-на-віч з однією людиною, але й одразу з кількома. Тутешні групові чати підтримують до ста користувачів.

Похвалити програму можна також за приємний зовнішній вигляд. Всі розділи тут оформлено у "матеріальному" стилі, а кольори підібрано так, щоб користування мессенджером не викликало втоми очей. З самого початку використання програми, користувачеві надається дуже багато різноманітного безкоштовного "контенту" (смайлів, стікерів, аватарів і таке інше). Нічого купляти не потрібно, просто встановлюйте та користуйтесь.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм