Feedback
Іконка Xmodgames

Xmodgames 2.3.5

Версія для Android.
Xmodgames
  
4.4 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 9,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-02-14

Основна інформація щодо програми

Xmodgames - цікавий додаток, що розроблено спеціально для того, щоб полегшити встановлення модифікацій до мобільних ігор. Не дивно, що дуже багато гравців не знають про те, що для мобільних ігор, як і для комп'ютерних, існують модифікації. Адже до того, як з'явився Xmodgames, знайти їх можна було лише на не дуже відомих веб-ресурсах. Але "здобути" цікаву модифікацію - то лише половина справи. Набагато складніше було встановити її та змусити правильно працювати.

Завдяки представленій програмі всі перелічені проблеми та труднощі тепер у минулому. Встановити мод до гри за її допомогою не складніше ніж встановити саму гру з того ж Play Market. Запустивши програму ви побачите перед собою вікно з переліком встановлених ігр, до яких маються модифікації. Вибравши потрібну, просто натисніть "Встановити" та почекайте кілька хвилин. От і все, тепер можете грати.

Але не обійшлося і без недоліків. Точніше без одного, але дуже неприємного - для роботи Xmodgames потребуються права Root. Для їх отримання потрібно буде користуватися сторонніми утилітами, посилання на які програма люб'язно надасть. Якщо ж вам не вдасться "рутувати" пристрій цими утилітами, то альтернативи доведеться шукати самостійно.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм