Feedback
Іконка Яндекс.Навигатор

Яндекс.Навигатор 2.35

Версія для Android.
Яндекс.Навигатор
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 49,9 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-04-09

Основна інформація щодо програми

Яндекс.Навигатор - це один з найкращих безкоштовних навігаторів, що виділяється на тлі інших дуже точними та деталізованими картами міст. Особливо точні та детальні вони для країн СНД та України. Програма зможе провести вас по всім дворам та провулкам, знайшовши найкоротший з можливих шляхів у 90% випадків. При використанні функції автоматичного будування маршруту, Яндекс.Навигатор бере до уваги затори, дорожні роботи, а також аварії та перекриті вулиці. Оцінивши все це, програма підрахує приблизний час прибуття та запропонує кілька альтернативних шляхів. Також вона має функцію уникання платних доріг при створенні маршруту.

Навряд чи сьогодні можна здивувати когось наявністю у програмі голосових підказок. Розробники Яндекс.Навигатор пішли далі та додали до своєї програми підтримку голосових команд. Тобто ви можете попросити її прокласти маршрут додому або, наприклад, знайти найближче кафе і вона зрозуміє команду, виконавши необхідну операцію. Щодо голосового супроводження на дорозі, у програми також є кілька власних фішок. З кожним оновленням навігатору в нього додають голоси відомих та медійних особистостей. Переключатися між доступними голосами можна з меню налаштувань.

З картами, що були завантажені у пам'ять пристрою, можна працювати в оффлайн режимі. Але при відсутності підключення до мережі вона не зможете надавати вам інформацію, що змінюється у режимі реального часу. Всеодно користуватися навігатором в обох режимах дуже просто та зручно. Тому ми можемо сміливо рекомендувати цю програму всім водіям.

Добірки з цією програмою

Навігатори для Андроїд
Найкращі мобільні навігатори.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм