Іконка YouCam Makeup

YouCam Makeup 5.25.5

Версія для Android.
YouCam Makeup
  
2.9 (Голосів: 3)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 55,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

YouCam Makeup - це додаток, що створено для накладання віртуального макіяжу на вже готові знімки. Завдяки цій програмі дівчата можуть не "морочитися" з причепурюванням для того, щоб зробити "селфі". Потрібно просто сфотографуватися та перейти до розділу з інструментами віртуального макіяжу. Там користувачеві пропонується попрацювати з тінями, помадою, змінити собі зачіску, відбілити зуби, прибрати дефекти шкіри, випрямити брови і так інше.

YouCam Makeup - це одна з небагатьох програм у своєму роді, що містить функцію автоматичного накладання макіяжу. Тобто у ній передбачено кілька вже готових профілів з макіяжем, що були розроблені професійними стилістами. Зауважимо, що перед застосуванням вже готових профілів з макіяжем рекомендується визначити риси обличчя. Зробити це можна за допомогою спеціального інструменту, який також допомагає надати рисам красивих форм.

Ще одна цікавинка програми - розділ з новинами у світі макіяжу та моди. Ведеться цей розділ, що правда, на англійській мові. Після того, як ви завершите поліпшувати свою зовнішність, то зможете ще й додати до знімку оригінальний фільтр і одразу ж відправити знімок до улюбленої соціальної мережі.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись