Іконка ZUI Locker

ZUI Locker 2.2.2

Версія для Android.
ZUI Locker
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 7,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2018-02-06

Основна інформація щодо програми

ZUI Locker - це додаток, користуючись яким ви зможете без проблем змінити зовнішній вигляд екрану блокування, а також обрати концепцію самого "розблокування" пристрою. Дана програма пропоную величезну бібліотеку зі "шпалерами", які ви можете завантажувати на свій смартфон/планшет та "приміряти" на "локскрін" у одне натискання. Всі зображення представлено у надвисокій роздільній здатності (HD), тому ви можете не хвилюватися про те, що вони будуть пагано виглядати на вашому флагманському пристрої з високим показником DPI. Бібліотека фонів поповнюється щодня. За бажанням можна не лише обрати якесь певне зображення, а включити їх автоматичну зміну.

Тепер поговоримо про змінення концепції розблокування. Окрім того, що ZUI Locker дає можливість налаштувати звичайне розблокування "свайпом", програма також дозволяє задіяти графічний ключ чи PIN код. При цьому ви зможете самостійно обрати один з кількох запропонованих варіантів анімації. Також присутні налаштування щодо відображення повідомлень та є можливість включити/відключити ефект паралакс.

Скачати та користуватися ZUI Locker можна абсолютно безкоштовна. Єдина проблема програми полягає у тому, що вона потребує складного налаштування. Запустивши додаток вперше, потрібно буде надати йому багато різних дозволів та трохи "покопатися" у налаштуваннях Android.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись