Feedback
Іконка Zona

Zona 1.0.4.9

Версія для Android.
  
3.0 (Голосів: 7)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 7,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2015-04-19

Основна інформація щодо програми

    Zona - доволі популярна програма, що представлена на багатьох операційних системах. Вона нагадую собою торрент-клієнт але при цьому не змушує користувача шукати потрібний контент на трекерах та інших веб-ресурсах. Для перегляду фільму або серіалу, що вас цікавить, достатньо просто знайти його за допомогою вбудованої пошукової системи, вибрати мову озвучення та субтитрів, якість відео і програвач у якому файл потрібно відтворити. Далі програмі знадобиться деякий час для завантаження частини файлу після чого можна буде насолодитися переглядом.

   Для тих, хто любить переглядати фільми та серіали відключившись від мережі, у програмі передбачена функція їх повного завантаження до внутрішньої пам'яті портативного пристрою. До речі, завантажує контент програма також за принципом торрент-клієнту.

   До переваг додатку можна також додати той факт, що в ньому, на відміну від повної версії Zona, немає реклами. Взагалі у мобільному клієнті ми не знайшли якихось "подразників". Його інтерфейс є доволі простим у освоєнні, базу фільмів оформлено доволі акуратно, а до кожного з них додано всю найважливішу інформацію та скріншоти. Завантажити Zona ви можете абсолютно безкоштовно.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм