Feedback
Іконка Zvooq

Zvooq 2.0.5.1

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 13,3 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

Zvooq - це додаток популярного музичного сервісу, який дає можливість зручно та легально слухати музику з величезної бібліотеки. Користуватися ним можна безкоштовно, але з деякими обмеженнями. Наприклад, користувачам без передплати не доступна функція завантаження композицій до пам'яті портативного пристрою. Тобто їм лишається прослуховувати треки у режимі онлайн. Інші обмеження не такі суттєві.

Отже, які переваги має Zvooq над іншими популярними музичними сервісами? Ну по-перше, його мобільний додаток може похизуватися доволі нетиповим інтерфейсом, яким приємно користуватися. По-друге, у програмі присутня "розумна" система рекомендація, яка дуже точно підбирає треки, що можуть вам сподобатися. Крім того, адміністрація сервісу постійно формує топи з композицій, що набирають популярність та складає добірки з музикою для різних настроїв та ситуацій. Ще Zvooq тісно інтегровано з Shazam. Через те програма дозволяє швидко знаходити та додавати до власної бібліотеки щойно "розпізнані" треки.

На даний момент сервіс може запропонувати користувачам величезну колекцію композицій, у якій представлено близько двадцяти п'яти мільйонів треків на понад півтори тисячі списків відтворення. Колекцію розбито з музичними стилями, виконавцями, альбомами та роками випуску. Також розробники передбачили зручну пошукову систему, яка працює дуже швидко та точно.

Добірки з цією програмою

Програми для завантаження музики для Android
Програми, що допоможуть вам комфортно скачувати музику до пам'яті портативного пристрою
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм