Feedback
Іконка aCalendar

aCalendar 1.13.1

Версія для Android.
aCalendar
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 5,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2018-02-06

Основна інформація щодо програми

aCalendar - це додаток, який можна сміливо рекомендувати тим людям, які шукають більш функційну та зручну у використанні заміну стандартному календарю Android. Дане рішення відрізняється від останнього більш інтуїтивним інтерфейсом, а також арсеналом корисних функцій. Окрім того, що aCalendar дає можливість додавати важливі події та записи на певну дату, він також пропонує набір віджетів для робочого столу, які значно "полегшують" роботу з календарем. До того ж при формуванні списку справ користувач має можливість записувати основні та додаткові пункти, а також самостійно визначати ступінь важливості тієї чи іншої події. Крім того, додаток дозволяє включити спливаючі повідомлення для окремих задач та подій.

Серед інших "фішок" aCalendar потрібно відзначити широкі можливості форматування тексту (наприклад - зміни кольору та шрифту), автоматичний імпорт дат з Днями Народження знайомих зі списку контактів, окремий розділ з інформацією про фази місяця, а також синхронізацію з іншими календарями. А от що стосується можливостей кастомізації інтерфейсу, то вони тут не те щоб дуже багаті. Користувач може лише обрати основну гаму та формат відображення дат.

З недавніх пір програма навчилася "зчитувати" QR та NFC коди та додавати з них інформацію про події - наприклад про концерти або конференції.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм