Іконка ivi

ivi 9.9

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 21,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

ivi - це один з найбільших легальних онлайн-кінотеатрів, який пропонує своїм користувачам як платний так і безкоштовний контент. Окрім веб-версії даного сервісу, також існують мобільні додатки. При чому користуватися ними навіть зручніше аніж сайтом. Зокрема, це стосується клієнту для Android.

Отже, встановивши додаток, ви отримаєте доступ до величезної бази контенту. На ivi є фільми, серіали та мультфільм, які розсортовано за різними параметрами: жанром, роком виходу, а також ціною. Крім того, у сервісі є добірки з фільмами для різного настрою та ситуації, наприклад - для того щоб подумати, або ж відпочити із сім'єю. Звичайно, до кожної стрічки додано вичерпну інформацію: короткий опис, список акторів, рейтинги з популярних сервісів і таке інше.

Як ми вже сказали раніше - у базі ivi є платний контент. При чому такого тут більша частина. Тому за перегляд деяких фільмів доведеться заплати. Також існує варіант оформлення передплати. За неї користувачам доступна розширена бібліотека контенту, а також можливість перегляду фільмів у якості 1080p. До речі, вбудований у клієнт програвач дуже інтуїтивний та простий у використанні. Та й інтерфейс самого додатку навряд чи викликає у вас проблеми при освоєнні. Серед інших переваг програми також варто відзначити продуману систему рекомендацій та можливість запам'ятати позицію відтворення для того щоб продовжити перегляд з неї у майбутньому.

Добірки з цією програмою

Додатки для перегляду фільмів онлайн для Android
Програми, які дозволять вам комфортно дивитися фільми на своєму портативному пристрої.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись