Іконка 100 Дверей

100 Дверей 2.3

Версія для iOS.
100 Дверей
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 46,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

100 Doors - головоломка, де вас, як і вказано у назві, чекай сто різних дверей. Кожну з них потрібно буде відкрити. Як? А от це вже потрібно буде зрозуміти самостійно. У більшості випадків, як то завжди буває, потрібно буде знайти у кімнаті ключ або пластикову картку. Але це лише на перших рівнях. Відкрити кожну нову двері буде відчутно складніше аніж попередню. Інколи будуть траплятися кодові замки, інколи - навісні (потрібно буде збити за допомогою зброї) і таке інше. Коротше кажучи, фантазії розробникам з GIPNETIX Sp явно не займати.

Технічна складова у грі, відверто кажучи, доволі слабка. Графіка тут доволі архаїчна, а анімації та складні графічні ефекти взагалі відсутні. Але це й не важливо, бо 100 Doors цікава, у першу чергу, своєю концепцією. Від гравця тут потребується лише здібності до логічного мислення і ніяких додаткових знань. Інколи потрібно буде мислити дуже нестандартно. Даємо невеличку підказку: для відкриття деяких дверей портативний пристрій потрібно буде нахиляти у певний бік, а у деяких з тутешніх головоломок використовується вбудований мікрофон. Інтригує, чи не так? Отже не звертайте увагу на не дуже презентабельній облік 100 Doors і спробуєте пограти у неї самостійно.

До речі, грати тут можна абсолютно безкоштовно. Розробники віддає гру задарма, не нав'язує платні підказки чи інші вбудовані покупки. Вам не будуть пропонувати придбати нові набори рівнів чи інший контент. Єдиний спосіб, у який монетизується гра - показ реклами. До речі працює він лише у тому разі, якщо портативний пристрій має доступ до мережі. У оффлайн-режимі рекламних банерів ви не побачите. 100 Doors підтримує всі, навіть не дуже сучасні моделі iPhone та iPad. Через те, що гра має не дуже технологічну графіку, вона не потребує ніяких надзвичайних потужностей від вашого портативного компаньйона.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись