Іконка Ask.fm

Ask.fm 4.4.2

Версія для iOS.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 126 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Ask.fm - це клієнт соціальної мережі, ідея якої полягає у можливості задавати публічні та анонімні питання іншим користувачам. Вона є доволі популярною, через те що багато людей соромляться питати деякі речі у реальному житті, а от в інтернеті це зробити не так складно та страшно.

Мобільний додаток - це чи на найзручніший спосіб користуватися даною соціально мережею. В ньому ви можете швидко знайти людину, якій хочете задати питання, а також дати відповіді на ті питання, що задали вам. Як і в інших соціальних мережах тут можна "підписуватися" на своїх друзів для того щоб слідкувати за їх активністю. Також у Ask.fm реалізовано стрічку новин, "лайки", та можливість налаштування власної сторінки профілю. До останньої можна додати інформацію про себе, посилання на облікові записи у інших популярних "соціалках" та іншу інформацію, яка, на вашу думку, може буди цікава людям, що відвідують профіль.

Якщо ви вирішили задати людині питання, але не можете передати його зміст лише словами, то можете додати зображення (формати PNG, JPG), або анімацію (формат GIF). Також можна користуватися стікерами та смайлами. Інша цікава особливість полягає у тому, що кожного дня редакція соціальної мережі задає користувачам власні питання. Найчастіше вони стосуються актуальних новин та подій у світі. Такі питання мають спеціальну позначку і не є обов'язковими для відповіді.

Інтерфейс клієнту Ask.fm багато раз змінювався за час його існування. У результаті розробникам вдалося зробити максимально зручну оболонку, якою приємно користуватися як на iPhone, так і на iPad.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись