0
Ставка
0
Безкоштовно

Ask.fm - це клієнт соціальної мережі, ідея якої полягає у можливості задавати публічні та анонімні питання іншим користувачам. Вона є доволі популярною, через те що багато людей соромляться питати деякі речі у реальному житті, а от в інтернеті це зробити не так складно та страшно.

Мобільний додаток - це чи на найзручніший спосіб користуватися даною соціально мережею. В ньому ви можете швидко знайти людину, якій хочете задати питання, а також дати відповіді на ті питання, що задали вам. Як і в інших соціальних мережах тут можна "підписуватися" на своїх друзів для того щоб слідкувати за їх активністю. Також у Ask.fm реалізовано стрічку новин, "лайки", та можливість налаштування власної сторінки профілю. До останньої можна додати інформацію про себе, посилання на облікові записи у інших популярних "соціалках" та іншу інформацію, яка, на вашу думку, може буди цікава людям, що відвідують профіль.

Якщо ви вирішили задати людині питання, але не можете передати його зміст лише словами, то можете додати зображення (формати PNG, JPG), або анімацію (формат GIF). Також можна користуватися стікерами та смайлами. Інша цікава особливість полягає у тому, що кожного дня редакція соціальної мережі задає користувачам власні питання. Найчастіше вони стосуються актуальних новин та подій у світі. Такі питання мають спеціальну позначку і не є обов'язковими для відповіді.

Інтерфейс клієнту Ask.fm багато раз змінювався за час його існування. У результаті розробникам вдалося зробити максимально зручну оболонку, якою приємно користуватися як на iPhone, так і на iPad.

Ключові особливості та функції програми

  • можливість задавати питання іншим користувачам, та давати відповіді на ті, що задали вам;
  • швидкий пошук потрібної людини;
  • стрічка з новинами та активністю друзів;
  • можливість додавати зображення та анімацію до питань та відповідей;
  • можливість блокувати питання від людей, що вам не подобаються;
  • сучасна графічна оболонка;
  • анонімні та публічні питання, а також щоденні питання від редакції Ask.fm.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 126 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 19.06.2017
Версія: 4.4.2
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Ask.fm

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Ask.fm". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання