Іконка Борьба Умов

Борьба Умов 6.5.1

Версія для iOS.
Борьба Умов
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 118 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Борьба Умов - це онлайн вікторина, яка дає можливість оцінити власний рівень знань у найрізноманітніших сферах. У програмі є як текстові так і візуальні питання, що стосуються географії, техніки, кіно, музики, ігор, біології, світових подій і таке інше. Змагатися зі штучним інтелектом тут не можна - лише зі справжніми суперниками з мережі або з друзями.

Стандартна партія у грі відбувається наступним чином. Знайшовши суперникам вам необхідно пройти з ним шість раундів по три питання у кожному. Загально можна заробити до вісімнадцяти очок (передбачено можливість нічиї). Тему питань гравці обирають по черзі і відповідають також. При чому гру зроблено таким чином, аби вам не доводилося грати повну партію за один "підхід". У Борьба Умов можна роботи великі перерви між відповіддю на нову "порцію" питань. Те ж саме дозволяється й вашому супернику. Іноді його доводиться чекати аж по кілька годин. Але це не проблема, бо гра дозволяє почати партію одразу з кількома суперниками і по черзі переключатися між ними. Також тут передбачено ігровий чат та можливість формувати список друзів.

До кожного питання у грі дають чотири варіанти відповіді. Правильна з них лише одна. База питань дуже велика, при чому здебільшого її формує ігрове суспільство. Після надання власної відповіді ви можете побачити, як відповів суперник. Зведена таблиця з результатами партії відображається після кожного раунду. Покинути гру або відключитися від мережі можна лише по завершені повного раунду, бо в зворотному випадку гра не зарахує вам правильні відповіді. Через те ми рекомендуємо грати у Борьба Умов лише за умови наявності стабільного з'єднання з мережею.

Скачати стандартну версію гри можна абсолютно безкоштовно. Також у неї є преміум-версія, у якій відсутня реклама, є можливість подивитися статистику власних ігор, а також доступні функції кастомізації аватару.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись