Іконка Can You Escape

Can You Escape 2.0

Версія для iOS.
Can You Escape
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 6.x
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 64,3 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Can You Escape - це одна з найцікавіших головоломок які можна скачати у AppStore. Кожен рівень тут починається так: ви опиняєтесь у незнайомій кімнаті і маєте знайти спосіб вийти з неї. Що для цього потрібно? Ну у більшості випадків потрібно дістати ключ від дверей, але не завжди! Іноді розробники пропонують знайти дуже оригінальні рішення для того щоб покинути приміщення.

Ні, перед нами не одна з тих нудних аркад про пошук предметів. Так раніше ми сказали, що тут іноді потребується знайти ключі від дверей. Але для цього потрібно не просто "тапати" по екрану та намагатися розгледіти на ньому потрібний предмет. Все набагато складніше та цікавіше! У кожній кімнаті вас чекає безліч міні ігор, у яких потрібно буде знайти спосіб відкрити сейф, або дослідити оточення та знайти на ньому підказки щодо коду для дверей. У вас є власний інвентар, до якого можна помістити потенційно-важливі предмети, скомбінувати їх та застосувати до певного об'єкту оточення. Одразу ж скажемо, що всі рішення у Can You Escape дуже логічні. Вам ніколи ну потрібно буде, наприклад, застосуватися кімнатну рослину до цифрової указки. Тобто не очевидних рішень від гравця не чекають. Від вас потрібні лише розсудливість та кмітливість.

Тепер про недоліки. У грі дуже мало рівнів. Так, іноді на їх проходження потрібно витратити багато годин (якщо ви не один з тих, хто користується гайдами з мережі), але усе одно після виходу з останньої кімнати хочеться отримати більше цікавих завдань. Так іноді розробники випускають оновлення з новими рівнями, але відбувається це не часто (хоча на сторінці у AppStore вони і заявляють протилежне). Тим не менш ми не можемо пред'являти претензії, бо вони дають можливість скачати та грати у Can You Escape абсолютно безкоштовно. Так, тут є реклама, але вона не дуже набридає. Окрім того, відключившись від мережі ви не будете бачити банери. Гра відмінно запускається навіть на старих моделях iPhone та iPad.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись