Іконка Castle Clash: Путь Храбрых

Castle Clash: Путь Храбрых 1.8.2

Версія для iOS.
Castle Clash: Путь Храбрых
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 6.x
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 322 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Castle Clash: Путь Храбрых - гра, яку справедливо вважають один з найкращих клонів надпопулярного проекту Clash of Clans. Але казати, що перед нами повна копія CoC буде не зовсім вірно. Розробники з IGG привнесли до гри багато власних ідей та механік, що відмінно гармонують з загальної концепцією проекту, яким вони надихалися.

Отже у вас є власний замок, який потрібно розвивати. Розвиток тут відбувається за доволі знайомою схемою. Від гравця потребуються добувати ресурси, будувати та апгрейдити будівлі, тренувати війська та споруджувати лінії оборони. Останні, як не важко здогадатися, захистять (повністю або частково) від набігів зі сторони сусідів. Так, як і вказано у назві Castle Clash, більшість ігрових механік тут зав'язано на нападах та грабуванні фортець. При чому нападати можна як на фортеці, що контролюються штучним інтелектом, так і на ті, що належить реальним гравцям. Перед нами повноцінна глобальна стратегія у яку грають мільйони людей і всі вони мають власні замки. Воювати з сусідами чи налагоджувати з ними добрі відносини - вибір за вами.

У Castle Clash: Путь Храбрых вас чекає дуже багато типів військ. Окрім звичайних юнітів тут є, так звані, герої. Їх сила та міць має найбільший вплив на хід оборони або захоплення замку. Найсильніші герої можуть битися у місцевому колізеї. Битви на аренах - дуже епічне видовище, але впливати на перебіг бою, як і у випадку з осадою/обороною замку гравець може доволі опосередковано. Здебільшого ваші юніти б'ються самостійно. Гравцю потрібно лише вказати послідовність у якій вони будуть з'являться на арені/полі бою та спостерігати за перебігом подій. Тому можемо сміливо заявити про те, що основний вплив на результати сутички має кількість та міць ваших військ. Для тренування боєздатних одиниць потрібні гроші та спеціальні будівлі, тому, як ми вже говорили раніше, у Castle Clash: Путь Храбрых треба постійно дбати про розвиток бази.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись