Іконка Cute CUT

Cute CUT 1.8.5

Версія для iOS.
Cute CUT
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 52 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Cute CUT - це програма, що позіціонується розробником, як повнофункційний редактор відео для операційної системи iOS. Не дуже зрозуміло, що саме вони розуміють під словом "повнофункційний", але якщо порівнювати даний редактор з "десктопними" аналогами, то він сильно поступається їм у плані доступних функцій та можливостей. Тем не менш, як для мобільного рішення ця програма вміє досить багато. За великого бажання користуючись Cute CUT можна змонтувати повноцінний фільм (хоч і зробити це буде дуже не просто).

Так, по-перше давайте поговоримо про стандартний функціонал. До такого ми відносимо можливість обрізати частини відео, виконувати "склеювання", додавати титри, додавати переходи а також здійснювати прямий експорт до популярних відеохостингів та соціальних мереж (YouTube, Facebook тощо). У редакторі є готові пресети якості, роздільної здатності та відношення сторін. Він дає можливість монтувати як у ландшафтному, так і у портретному режимах (перший набагато зручніше).

Тепер про більш цікаве. У Cute CUT є інструменти малювання. Людина, що працює над створенням відео, може у будь-який момент зробити власний малюнок так "накласти" його на відеоряд. Усього таких інструментів близько тридцяти, а їх можливості не поступаються можливостям багатьох графічних редакторів. Також у програмі є власна добірка фільтрів та ефектів, які дозволяють застосовувати як до відео, так і до малюнків (прозорість, тінь, кут огляду, окантовка і таке інше).

Cute CUT є абсолютно безкоштовним, але має платні функції. Для імпорту відео з "Галереї" та напряму з веб-камери, програма потребує відповідні системні дозволи.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись