Іконка EpocCam

EpocCam 1.9.2

Версія для iOS.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 15,2 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

EpocCam - корисна програма, що зможе перетворити ваш портативний пристрій з операційною системою iOS на веб-камеру, яку можна буде підключити до комп'ютеру. Вона забезпечуватиме дуже високу якість зображення та звука. До речі, можна користуватися програмою не лише для перетворення девайсу на веб-камеру, але й на мікрофон.

Через те, що "яблучні" пристрої мають дуже якісний об'єктив та сенсор камери (мається на увазі основна, а не фронтальна), вони підходять для онлайн-бесід набагато краще, ніж "самостійні" веб-камери. Інша важлива перевага полягає у тому, що програма дає можливість користуватися камерою у бездротовому режимі. Достатньо підключити її до тої ж самою точки доступу, до якої під'єднано комп'ютер. Окрім того, що камера не буде займати зайвий USB-роз'єм, її можна буде брати з собою до інших кімнати та вільно пересувати на столі. Як далеко можна віддалити камеру від комп'ютеру? Це залежить від того, наскільки добре у вашій квартирі чи домі працює Wi-Fi-роутер. Для нормального зв'язку з комп'ютером рекомендується зберігати швидкість з'єднання з мережею на рівні 1 Мбит/с.

Якщо функціоналу звичайної версії здається вам недостатньо, то можете передплатити розширену, що називається EpocCam HD. У ній користувачам доступні такі важливі функції як використання LED-спалаху для комфортного спілкування у темних приміщеннях, автоматичний фокус дотиком, та можливість використовувати програму у якості бездротового мікрофону.

Незалежно від версії, EpocCam сумісна з усіма системами Windows. Вона підтримує функцію автоматичного розпізнавання при підключенні та має покроковий майстер налаштування.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись