Іконка Facetune

Facetune 2.6.3

Версія для iOS.
Facetune
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 61,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Commercialware (Платно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Facetune - це платний графічний редактор для операційної системи iOS, який допоможе швидко виправити недоліки зовнішності на селфі-знімках. Програма пропонує безліч інструментів, що розбито на категорії відповідно до частин обличчя, до яких вони відносяться. Наприклад, тут є інструмент, що дає можливість додати чи змінити посмішку. Звичайно, зробити з сумної людини веселу програма не зможе, а от дещо розширити та підкреслити посмішку - ще й як.

При перегляді фотографій люди не рідко звертають увагу на шкіру. Саме тому у програмі передбачено дуже багато інструментів для роботи з нею. Скористувавшись "відновлювальним" пензлем ви зможете позбавитися зморшок, омолодити шкіру, зробити її більш гладкою та тонізованою, ну і, звичайно, видалити явні недоліки: п'ятна, прищі, чорні кола під очима. До речі про очі. Їх програма дозволяє зробити більш виразними та проникливими. У розпорядженні користувача є функція зміни кольору очей та кілька пресетів для вік та брів.

Всі функції, про які ми розказували раніше, будуть корисні користувачам будь-якого полу. А от можливість накладати макіяж на фото, напевне, буде цікава лише дівчатам. Представте собі наступну ситуацію: ви раптово захотіли зробити селфі, але часу на те щоб причепуритися не маєте. Що роботи? Все дуже просто! Робіть знімок без макіяжу і додавайте його вже у Facetune. Здійснити це можна набагато швидше та простіше, а результат вас обов'язково вразить.

І це ще не все! У Facetune є багато інших корисних функцій, про які не можна не загати. Програма може змінювати структуру обличчя, додавати до знімку ефект "боке", змінювати зачіску, додавати нові текстури та рамки. Також вона має власну бібліотеку фільтрів, які накладаються на фото парою дотиків.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись