Іконка Fonoteka

Fonoteka 1.4.2

Версія для iOS.
Fonoteka
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 8,7 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Fonoteka - це програма, що дає можливість легально слухати музику на iPhone або iPad, а також завантажувати її до пам'яті пристрою. Загальна кількість треків, що містяться у бібліотеці сервісу, досягає двадцяти п'яти мільйонів. Це набагато більше ніж у конкурентів. Більш того, майже всі треки представлено у високій якості (320 кбіт).

Взагалі Fonoteka помітно відрізняється від інших музичних сервісів. Її концепція зав'язана на завантаженні окремих альбомів улюблених виконавців. Використовуючи стандартну передплату, ви можете завантажувати до п'яти альбомів щодня. Цього досить для того, аби кожен день слухати нову музику по дорозі на навчання або на роботу. У той же час завантажувати окремі треки у програмі не дуже зручно. Тим, хто не любить прослуховувати повні альбоми вона навряд чи сподобається. Зате передплата тут коштує значно дешевше аніж у альтернативних сервісах (усього 1$ на місяць).

Програма має нетиповий інтерфейс. Майже всі операції у ній виконуються за допомоги свайпів. Щоб завантажити альбом достатньо змахнути його донизу, а для початку відтворення треба зроби свайп догори. Список альбомів, категорій та композицій виконано у вигляді зручних селекторів.

Ну і остання важлива особливість сервісу Fonoteka - це тісна інтеграція з сервісом Zvooq. Завдяки її користувачі Fonoteka мають доступ до своєї колекції треків Zvooq (якщо таке є). Отже, якщо ви шукаєте гідну альтернативу Apple Music, то рекомендуємо подивитися у сторону цього сервісу. Тим більш перші сім днів ви можете користуватися їм абсолютно безкоштовно.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись