0
Ставка
28.3 K
Безкоштовно

GarageBand - це дуже популярний і, що не менш важливо, безкоштовний додаток від Apple, у якому ви зможете пограти на віртуальних музичних інструментах. Не зважаючи на те, що програму позиціоновано як рішення для любителів, на YouTube (та інших подібних сервісах) можна знайти безліч відео, на яких музиканти грають доволі важкі композиції, використовуючи лише віртуальні інструменти з цього додатку. Насправді, програма "звучить" дуже природно, тому відрізнити віртуальні інструменти від справжніх іноді буває доволі важко. Також тут є інструмент Live Loops, у якому кожен може спробувати себе у ролі діджея та створити власні електронні композиції з "лупів".

Запустивши GarageBand, ви побачите зручний селектор інструментів. У програмі є віртуальне піаніно, гітара, скрипка та барабанна установка. Всі вони відмінно реагують на дотик і пропонують користувачу багато налаштувань. У будь який момент можна включити функцію запису звуку та зберегти записаний файл до пам'яті пристрою. Деякі параметри, що є у GarageBand, будуть зрозумілі так корисні лише професіоналам. Але взагалі додаток створено таким чином, аби з ним могла працювати навіть дитина.

Ще один елемент GarageBand, про який потрібно згадати - це синтезатор Alchemy. Він підтримує роботу з 32 доріжками, вміє застосовувати до треку музичні ефекти студійного рівня, та дозволяє регулювати звучання патчів. Завдяки ньому можна створювати композиції власноруч. При роботі над великим проектом на кількох iOS-пристроях, всі внесені зміни автоматично синхронізуються за допомоги хмарного сховища iCloud Drive. GarageBand підтримує інтеграцію з багатьма іншими додатками та сервісами Apple.

Ключові особливості та функції програми

  • добірка віртуальних музичних інструментів, що пропонують багато налаштувань та звучать дуже природно;
  • інструмент створення електронних композицій з "лупів";
  • додавання студійних музичних ефектів;
  • віртуальне піаніно, скрипка, барабанна установка та гітара;
  • інструмент Chord Strips, що дає можливість працювати з аккордами;
  • вбудований синтезатор для створення треків з записами віртуальних інструментів та аранжуванням;
  • синхронізація проектів за допомоги iCloud.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 1,7 Гб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 2.3.7
Підписка на оновлення

Нові відгуки до GarageBand

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " GarageBand". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання