Іконка Gardenscapes - New Acres

Gardenscapes - New Acres 1.6.0

Версія для iOS.
Gardenscapes - New Acres
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 203 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Gardenscapes - New Acres - гра сюжет у якій починається з того, що головний герой отримує у спадок доволі старий та занедбаний сад. Що ж з ним робити? Звичайно потрібно привести сад до ладу. По-перше, його треба прибрати, поставити лавочки, посадити нові рослини прикрасити та знову заставити працювати старий фонтан.

Так, все це треба буде робити поступово, тому наберіться терпіння та заробіть якомога більше ігрової валюти. Як її можна заробити? Дуже просто! Вам потрібно грати у стару добру аркаду, де на великому полі з різнокольоровими елементами потрібно збирати рядки з таких, що співпадають за кольором. За один хід ви можете поміняти місцями лише два сусідніх елементи, тому потрібно уважно вивчати ігрове поле та знаходити доступні комбінації. Щоб гра зарахувала вам готовий рядок, він потрібен налічувати щонайменше три однакових елементи. Але ми не рекомендуємо обмежуватися лише трьома, бо в такому разі ви заробити мінімальну кількість ігрових очок. Краще намагатися скласти рядок з чотирьох або п'яти однакових елементів (більше навряд чи вдасться) аби об'єми віртуальних балів збільшились у багато разів. У Gardenscapes - New Acres більше ста рівнів. Ігрове поле тут постійно змінюється і на ньому з'являється все більше нових унікальних бонусів, які прискорять проходження та дозволять заробити більше очок.

Тепер щодо найбільших переваг гри. Тут, як ви могли зрозуміти з першого абзацу, є сюжет. При чому персонажі, з якими вам доведеться зустрітися по мірі його проходження, доволі милі. Вони мають свій характер, позитивні та негативні якості. По успішному завершенні певної кількості рівнів ви можете подивитися нове відео, послухати діалоги та, майже завжди, отримати нові перепони на шляху до створення красивого та квітучого саду. Але при виникненні труднощів завжди можна звернутися до друзів. Gardenscapes - New Acres дозволяє грати разом із вашими приятелями з Facebook.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись