Іконка Google Home

Google Home 1.23.905

Версія для iOS.
Google Home
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 144 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Google Home - це сервіс, що раніше був відомий як Chromecast. Його головне призначення полягає у організації мультимедійних трансляцій, а також у віддаленому керуванні окремими пристроями. Найчастіше їм користуються для того, аби "вивести" фільм або серіал, що відтворюється на екрані комп'ютеру чи смартфону, на великий телевізор. Зауважимо, що для реалізацію цього потрібно мати спеціальний адаптер Chromecast, який необхідно підключити до HDMI-роз'єму вашого ТВ. Деякі пристрої (у тому числі телевізори), мають вбудовану підтримку Google Home, але таких, на жаль, не дуже багато.

Трансляція може відбуватися не лише у режимі зображення, але й у режимі звуку. У обидвох випадках, пристрій, з якого ведеться трансляція, одночасно дозволяє керувати відтворенням. Аудіофілам буде цікаво знати про те, що даний сервіс дозволяє "об'єднати" кілька динаміків з різних кімнати у одну мережу. Та одночасно слухати на них улюблені композиції. Про кількість пристроїв, які можна включити до мережі, розробник не повідомляє.

У той самий час, коли сервіс змінив назву з Chromecast на Google Home, він також отримав кілька додаткових функцій та можливостей. Наприклад, з'явилася інтеграція з Netflix, Hulu та магазином Play Market. Це було зроблено для того, аби користувач міг легко придбати легальний контент для перегляду/прослуховування, чи "зв'язати" свій обліковий запис зі стрімінгового сервісу з придбаною передплатою. Тут навіть реалізовано систему рекомендацій, що буде знаходити для вас потенційно-цікавий контент та вигідні пропозиції.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись