0
Ставка
2.5 K
Безкоштовно

Google Home - це сервіс, що раніше був відомий як Chromecast. Його головне призначення полягає у організації мультимедійних трансляцій, а також у віддаленому керуванні окремими пристроями. Найчастіше їм користуються для того, аби "вивести" фільм або серіал, що відтворюється на екрані комп'ютеру чи смартфону, на великий телевізор. Зауважимо, що для реалізацію цього потрібно мати спеціальний адаптер Chromecast, який необхідно підключити до HDMI-роз'єму вашого ТВ. Деякі пристрої (у тому числі телевізори), мають вбудовану підтримку Google Home, але таких, на жаль, не дуже багато.

Трансляція може відбуватися не лише у режимі зображення, але й у режимі звуку. У обидвох випадках, пристрій, з якого ведеться трансляція, одночасно дозволяє керувати відтворенням. Аудіофілам буде цікаво знати про те, що даний сервіс дозволяє "об'єднати" кілька динаміків з різних кімнати у одну мережу. Та одночасно слухати на них улюблені композиції. Про кількість пристроїв, які можна включити до мережі, розробник не повідомляє.

У той самий час, коли сервіс змінив назву з Chromecast на Google Home, він також отримав кілька додаткових функцій та можливостей. Наприклад, з'явилася інтеграція з Netflix, Hulu та магазином Play Market. Це було зроблено для того, аби користувач міг легко придбати легальний контент для перегляду/прослуховування, чи "зв'язати" свій обліковий запис зі стрімінгового сервісу з придбаною передплатою. Тут навіть реалізовано систему рекомендацій, що буде знаходити для вас потенційно-цікавий контент та вигідні пропозиції.

Ключові особливості та функції програми

  • трансляція зображення та мультимедійних файлів зі смартфону на екран телевізору чи ком'ютеру;
  • керування відтворенням зі смартфону;
  • можливість об'єднання кількох пристроїв у єдину мережу;
  • створення власної заставки для телевізору;
  • система рекомендацій, що може пропонувати користувачеві цікавий контент;
  • зручна пошукова система;
  • інтеграція з Netfilx та іншими подібними сервісами.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 324 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 2.10.509
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Google Home

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Google Home". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання