0
Ставка
90
Безкоштовно

Говорящая Анджела - це інтерактивна гра про кицю, яка вміє розмовляти. Насправді, сама вона на дуже балакуча, тому лише повторю за гравцем те, що той каже. Слухати, як Анджела повторює ваші фрази своїм кумедним голосом доволі цікаво. Але на цьому список "активностей", які розробники передбачили у своїй грі не закінчується.

Віртуальна киця веде себе як справжня домашня тварина і потребує догляду. Користувачеві потрібно регулярно годувати її, укладати спати, слідкувати за тим, аби вихованець чистив зуби, купався і добре відпочивав. Якщо ви будете пильно доглядати тварину, то гра постійно підвищуватиме ваш рівень, а також видавати віртуальні монети. Витрати їх можна на нові речі та прикраси для Анджели. Процес гри можна записати на відео (за допомоги спецільної клавіші) та поділитися їм з друзями.

Розробники роблять все для того, що б гравець не засумував. У грі щомісяця з'являються нові активності та події. Наприклад, нещодавно Анджела почала подорожувати світом та відвідала багато цікавих міст. Кожній подорожі було присвячено окрему міні-гру. Наприклад, у Парижі потрібно було ходити по магазинах та куштувати французькі коктейлі. Подорожі це не лише розвага, але й можливість отримати новий одяг до власного гардеробу.

Гра обов'язково сподобається дітям, а особливо - дівчатам. Застережуємо батьків про те, що додатку є платні функції. Тому слідкуєте за тим, щоб ваша дитина не придбала "зайвого". Сама ж по собі Говорящая Анджела є абсолютно безкоштовною грою.

Ключові особливості та функції програми

  • віртуальна киця, що повторяє за користувачем всі його фрази дуже кумедним голосом;
  • необхідність постійно слідкувати за твариною: годувати, розважати та доглядати її;
  • власний гардероб з одягом, прикрасами та косметикою для киці;
  • постійне поповнення новими цікавими міні-іграми;
  • запис ігрового процесу та можливість поділитися готовим відео з друзями;
  • дуже приємна графічна оболонка.

Скріншоти та Відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 104 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 2.8.2
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Говорящая Анджела

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Говорящая Анджела". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання