Іконка Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution 5.0.0

Версія для iOS.
Hungry Shark Evolution
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 341 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Hungry Shark Evolution - доволі жорстока та кривава гра по акулу, що мешкає у глибинах океану та постійно шукає собі їжу. Саме в цьому їй потребується ваша допомога. Керуйте морським хижаком, намагаючись впіймати якомога більше рибних зграй, аквалангістів та морських котиків! Але навіть будучи величезною акулою вам доведеться постійно тримати себе у тонусі та остерігатися різноманітних загроз: морських мін, гострих рифів та інших, ще більш небезпечних хижаків. Тому правильно обирайте тректорію руху аби не натрапити на щось з вищевказаного. Гра радує технологічною тривимірною графікої та красивими візуальними ефектами. Застерігаємо вас про те, що у Hungry Shark Evolution дуже багато крові, тому особливо вразливим людям грати у неї не рекомендується.

На вибір гравцю пропонуються одразу дванадцять різновидів акул, кожна з яких має власні характеристики та здібності. Відкривати нових хижих риб ви будете поступово, виконуючи завдання та збираючи якомога більше ігрових очок під час полювання. Особливо багато очок приносять загадкові створіння, яких у глибинах океану доволі багато, але трапляються вони рідко, тому що добре сховані від очей гравця. Також на рівнях сховано багато корисних бонусів і обладнання. Так, обладнання! Ваша акула вміє не лише плавати та їсти інших створінь. Вона також вправно працює з реактивним ранцем та лазером. Згодом ви отримаєте можливість кликати на допомогу дитинчат акули, що будуть самостійно жерти невелику рибу.

Окрім гри наодинці, Hungry Shark Evolution пропонує також кілька спільних режимів, де ви можете змагатися зі своїми друзями з Facebook. Також гравцям доступно кілька схем керування. Окрім віртуальної хрестовини тут передбачено застосування вбудованого гіроскопу. Тобто ви можете змінювати траєкторію руху акули просто нахиляючи свій портативний пристрій у потрібну сторону.

Тим, хто створить власний профіль Hungry Shark Evolution буде доступна можливість синхронізації прогресу між різними пристроями з операційною системою iOS.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись