Іконка Just Dance Now

Just Dance Now 1.6.6

Версія для iOS.
Just Dance Now
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 67,9 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Just Dance Now - додаток, завдяки якому можна перетворити ваш смартфон з операційною системою iOS у контролер для комп'ютерної чи консольної версій популярного симулятору танців - Just Dance. Завдяки йому ви можете обійтися без використання спеціалізованої периферії. Достатньо лише під'єднати ваш смартфон та ПК/консоль/SmartTV до єдиної точки бездротового доступу. Далі залишиться просто запустити клієнт, обрати композицію, яка вам до вподоби та почати танцювати. Бібліотека композицій, які доступні у грі, оновляється щомісяця. Звертаємо вашу увагу, що даний додаток виступає, серед іншого, клієнтом цифрового магазину. Тому з нього можна здійснювати придбання нових добірок з композиціями. Якщо смартфоном чи планшетом, на якому встановлено Just Dance Now, користуються діти, слідкуйте за тим, щоб вони не купили зайвого.

Інша важлива функція додатку полягає у тому, що він допомагає шукати собі напарників по танцям. Ви можете спілкуватися за десятками тисяч інших гравців зі свого світу і навіть викликати їх на танцювальний поєдинок. За виграш ви отримаєте спеціальну віртуальну валюту, яку можна буде витратити у тутешньому магазині, придбавши за неї дуже цікаві речі. Також передбачено так звану VIP-перепустку, яка відкриває доступ до всього контенту на певний час.

Також додаток можна використовувати для того щоб змінювати свій профіль. Він дає повний доступ до панелі персоналізації, таким чином дозволяючи змінювати аватар, редагувати особисту інформацію і створювати список улюблених композицій. З технічної точки зору додаток виконано на дуже високому рівні. Тут вас чекає дуже яскрава сучасна графічна оболонка, швидке підключення до любого "великого екрану" . Але є й один величезний недолік. Just Dance Now вимагає щоб на вашому "яблочному" девайсі було встановлено одну з найсвіжіших версій iOS.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись