Іконка Кот Гром и заколдованный дом

Кот Гром и заколдованный дом 1.4

Версія для iOS.
Кот Гром и заколдованный дом
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 5.x
iOS 6.x
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 533 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Кот Гром и заколдованный дом - дуже "затишна" гра, у якій вами потрібно взяти під свій контроль допитливого кота, який досліджує великий старий дім. Від рівня до рівня гравцю пропонують знайомиться з незвичайними мешканцями цього дому та вирішувати головоломки. Вас чекає близько десяти міні-ігор, які дуже різняться одна від одної. Наприклад надворі можна політати навколо дерева разом з Твіггі, на кухні - вивчити унікальні рецепти приготування блюд із Шефом, а нагорі - побувати у мріях Топтуна. Так, всі ці персонажі насправді трохи скажені, але від того розмовляти з ними більш цікаво та дотепно.

Не зупинятися у своїх дослідженнях спонукає система винагород та трофеїв. Грати у Кот Гром и заколдованный дом можна всією родиною, при чому для кожного гравця передбачено власний профіль. Більш того, гра може зрівнювати досягнення різних членів родини та повідомляти про те, хто з них став найбільш успішним. Гру створено за мотивами однойменного мультфільму. Тому якщо ви його бачили, то ігровий процес стане ще більш цікавим та захопливим.

Головна задача кота полягає у тому щоб знайти та скласти всі шматочки шести різних паззлів. Для того, щоб виконати її доведеться дослідити кожний куточок дому та відгадати аж шістдесят загадок. Так, Кот Гром и заколдованный дом може похизуватися тривалістю ігрового процесу, а от безкоштовна версія - ні. Так, у AppStore вказано, що гра є абсолютно безкоштовною але це не зовсім так. Десь після першої години ігрового процесу вас попросять придбати ліцензію. Просто попереджаємо, аби даний факт не став для вас неприємним сюрпризом.

Попередимо і про те, що через доволі технологічну тривимірну графіку, гра потребує "потужного" заліза, тому запустити та комфортно грати у неї зможуть лише власники нових моделей iPhone та iPad.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись