0
Ставка
491
Безкоштовно

Летай ТВ - додаток, що виконує дуже цікаву функцію. Він дає можливість переглядати деякі телевізійні канали прямо на iPhone, iPad чи iPod. Навіть у наш час, коли телебачення стрімко втрачає свою популярність, багато людей усе же дивляться деякі телевізійні передачі. Передплачувати послуги ТВ-провайдеру заради однієї програми не дуже вигідно, тому подібні програми користуються великою популярністю серед користувачів AppStore. Тому ж, портативні пристрої, на відміну від стаціонарного телевізору, можна взяти з собою у подорож, на роботу або навчання. Тому ви можете буди впевнені у тому, що не пропустите прямий ефір улюбленого серіалу чи шоу.

Одразу ж треба сказати, що ми не рекомендуємо користуватися Летай ТВ при з'єднанні з мобільної мережею. Програма дуже "жадібно" використовує мобільний трафік (що й не дивно, адже вона транслює відео). Добре, що розробники подумали про користувачів та додали до програму функція, що дозволяє дивитися канали лише при з'єднанні з Wi-Fi. Включивши її ви більш ніколи не забудете під'єднатися до точки доступ до початку перегляду. Є у програмі і інші корисні можливості. Наприклад, вона має у собі розділ з телевізійною програмою для кожного каналу з каталогу. Сам по собі каталог оформлено дуже зрозуміло. Користувачам пропонують зручний селектор у вигляді "каруселі", завдяки якому можна переключатися між каналами свайпами та бачити превью ефіру. Також канали можна переключати безпосередньо у програвачі.

Єдине, що можна віднести до недоліків програми - невеликий вибір каналів. Розробники "монетизують" додаток за рахунок платної передплати яка значно розширює каталог з каналами, але й коштує недешево.

Ключові особливості та функції програми

  • зручний селектор каналів з функцією попереднього перегляду;
  • розділ з програмою телепередач;
  • функція "картинка в картинці";
  • не дуже великий каталог безкоштовних каналів;
  • налаштування, що дає можливість починати перегляд лише за умови підключення до Wi-Fi;
  • сумісність зі старими версіями iOS.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 22,9 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 19.06.2017
Версія: 5.6
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Летай ТВ

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Летай ТВ". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання