Іконка Летай ТВ

Летай ТВ 5.6

Версія для iOS.
Летай ТВ
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 5.x
iOS 6.x
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 22,9 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Летай ТВ - додаток, що виконує дуже цікаву функцію. Він дає можливість переглядати деякі телевізійні канали прямо на iPhone, iPad чи iPod. Навіть у наш час, коли телебачення стрімко втрачає свою популярність, багато людей усе же дивляться деякі телевізійні передачі. Передплачувати послуги ТВ-провайдеру заради однієї програми не дуже вигідно, тому подібні програми користуються великою популярністю серед користувачів AppStore. Тому ж, портативні пристрої, на відміну від стаціонарного телевізору, можна взяти з собою у подорож, на роботу або навчання. Тому ви можете буди впевнені у тому, що не пропустите прямий ефір улюбленого серіалу чи шоу.

Одразу ж треба сказати, що ми не рекомендуємо користуватися Летай ТВ при з'єднанні з мобільної мережею. Програма дуже "жадібно" використовує мобільний трафік (що й не дивно, адже вона транслює відео). Добре, що розробники подумали про користувачів та додали до програму функція, що дозволяє дивитися канали лише при з'єднанні з Wi-Fi. Включивши її ви більш ніколи не забудете під'єднатися до точки доступ до початку перегляду. Є у програмі і інші корисні можливості. Наприклад, вона має у собі розділ з телевізійною програмою для кожного каналу з каталогу. Сам по собі каталог оформлено дуже зрозуміло. Користувачам пропонують зручний селектор у вигляді "каруселі", завдяки якому можна переключатися між каналами свайпами та бачити превью ефіру. Також канали можна переключати безпосередньо у програвачі.

Єдине, що можна віднести до недоліків програми - невеликий вибір каналів. Розробники "монетизують" додаток за рахунок платної передплати яка значно розширює каталог з каналами, але й коштує недешево.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись