0
Ставка
1.7 K
Безкоштовно

Magisto - це безкоштовний мобільний редактор відео, який може похизуватися дуже сучасною концепцією. На відміну від традиційних програм подібного роду, тут не має таймлайну та менеджеру файлів. Але вони й не потрібні, бо програму не розраховано на здійснення монтажу. Все що вміє редактор - імпортувати відео, додавати до нього ефекти там музичний супровід, налаштовувати переходи між кадрами, а також виконувати просте "склеювання". До програми можна додати ролик, що вже давно зберігається у "Галереї" або ж зняти нове відео на вбудовану камеру безпосередньо перед початком роботи з редактором. Також дозволяється додавати до проекту знімки.

Отже, як відбувається робота над проектом? Ну по перше ви запускаєте Magisto та завантажуєте до нього матеріали, які хотіли б використати у проекті (фото та відео). Далі потрібно обрати стиль відео. Під стилем ми розуміємо характери переходів, застосований фільтр кольору та манеру автоматичного монтажу. Так, раніше ми вже говорили про те, що сам користувач Magisto не має можливості здійснювати монтаж, але ми не згадували про те, що його не вміє виконувати сама програма. Дотаток має власну інтелектуальну систему, яка автоматично розташовує фотографії та фрагменти відео у логічному порядку. Самостійно впливати на роботу цієї системи не можна. Взагалі розробники редактору зробили все для того, аби максимально автоматизувати створення нових відео.

Додаток дозволяє ділитися готовими роботами у соціальних мережах, а також завантажувати їх до відеохостингів. Ще у Magisto є власне "хмарне" сховище, що не лише дозволяє зберігати у собі дані, але й синхронізувати зміни у проектах. Остання функція знадобиться тільки тим, хто працює з Magisto одразу на кількох портативних пристроях. Окрім безкоштовної версії редактору, існує також кілька платних: Premium, Business. Вони відрізняються між собою величиною бібліотеки з готовими стилями та музичним супроводом. Для користування платними версіями потрібно оформити платну передплату: місячну або річну.

Ключові особливості та функції програми

  • створення відео без самостійного монтажу;
  • інтелектуальна система, яка автоматично розташовує фотографії та фрагменти відео у логічному порядку;
  • більш двадцяти готових стилів відео, які можна застосовувати у один дотик;
  • власна бібліотека музичних композицій;
  • швидкий експорт до соціальних мереж та відеохостингів;
  • функція, яка автоматично розпізнає обличчя людей на фото та відео;
  • дуже проста та зрозуміла концепція.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 103 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 12.08.2017
Версія: 4.13
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Magisto

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Magisto". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання