1
Ставка
78 K

Minecraft - Pocket Edition - це мобільна версія популярної гри, яка хоч і дає менше можливостей ніж версії для ПК та консолей, але, не дивлячись на це, являється популярнішою за своїх "родичів".

Напевно про те, що представляє собою Майнкрайфт розказувати не потрібно. Ця гра дає можливість будувати власні світи, досліджувати місцевість, постійно шукати новій секрети та механіки. Займатися будівництвом можна не лише поодинці, алей у компанії друзів. Minecraft - це не просто весела забава, це справжня культура та відмінна розвага для дітей і дорослих, що не лише може "з'їсти" багато часу, але й у розвинути креативне мислення. Так, тут не дуже симпатична графіка, але вона має свій власний унікальний стиль і заставляє гравця вмикати уяву.

Отже, чим мобільна версія відомого віртуального конструктору відрізняється від десктопної. Ну по-перше тут дещо змінено керування. Наприклад, за польоти відповідає окрема клавіша, що розташована "всередині" хрестовини. Робота з інвентарем та панеллю швидкого доступу відбувається зовсім по-іншому. Для використання багатьох предметів їх потрібно, для початку, перемістити на цю саму панель, після чого закрити вікно інвентару та натиснути на потрібний слот. Ще у Minecraft - Pocket Edition дещо зменшено "масштаби" світів, та будівель. Зате у ній передбачено можливість грати з друзями у локальній мережі, під'єднавши два портативних пристрої до однієї точки доступу Wi-Fi.

Світи у Minecraft - Pocket Edition генерується автоматично. Не так давно розробники запустили платну послугу Minecraft Realms, яка дає користувачам можливість створити власний світ, який буде існувати незалежно від того знаходиться гравець у мережі чи ні. До речі, за саму гру також доведеться заплатити. Mojang не випустили демонстраційної версій для власників девайсів на базі iOS. Тому єдиний спосіб спробувати мобільний Minecraft - одразу ж придбати повну.

Ключові особливості та функції програми

  • майже ідентична десктопній версії графіка та набір предметів;
  • дещо зменшені масштаби світів та будівель;
  • керування, що повністю заточене під особливості пристроїв із сенсорним екраном;
  • кросплатформовий мультиплеер;
  • гра з друзями у мережі (у тому числі - локальній);
  • той же набір блоків що й у повній версії;
  • автоматична генерація світів та ігрових подій.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 307 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Commercialware (Платно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 1.10
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Minecraft - Pocket Edition

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Minecraft - Pocket Edition". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання