Іконка Minecraft - Pocket Edition

Minecraft - Pocket Edition 1.1.3

Версія для iOS.
Minecraft - Pocket Edition
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 172 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Commercialware (Платно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Minecraft - Pocket Edition - це мобільна версія популярної гри, яка хоч і дає менше можливостей ніж версії для ПК та консолей, але, не дивлячись на це, являється популярнішою за своїх "родичів".

Напевно про те, що представляє собою Майнкрайфт розказувати не потрібно. Ця гра дає можливість будувати власні світи, досліджувати місцевість, постійно шукати новій секрети та механіки. Займатися будівництвом можна не лише поодинці, алей у компанії друзів. Minecraft - це не просто весела забава, це справжня культура та відмінна розвага для дітей і дорослих, що не лише може "з'їсти" багато часу, але й у розвинути креативне мислення. Так, тут не дуже симпатична графіка, але вона має свій власний унікальний стиль і заставляє гравця вмикати уяву.

Отже, чим мобільна версія відомого віртуального конструктору відрізняється від десктопної. Ну по-перше тут дещо змінено керування. Наприклад, за польоти відповідає окрема клавіша, що розташована "всередині" хрестовини. Робота з інвентарем та панеллю швидкого доступу відбувається зовсім по-іншому. Для використання багатьох предметів їх потрібно, для початку, перемістити на цю саму панель, після чого закрити вікно інвентару та натиснути на потрібний слот. Ще у Minecraft - Pocket Edition дещо зменшено "масштаби" світів, та будівель. Зате у ній передбачено можливість грати з друзями у локальній мережі, під'єднавши два портативних пристрої до однієї точки доступу Wi-Fi.

Світи у Minecraft - Pocket Edition генерується автоматично. Не так давно розробники запустили платну послугу Minecraft Realms, яка дає користувачам можливість створити власний світ, який буде існувати незалежно від того знаходиться гравець у мережі чи ні. До речі, за саму гру також доведеться заплатити. Mojang не випустили демонстраційної версій для власників девайсів на базі iOS. Тому єдиний спосіб спробувати мобільний Minecraft - одразу ж придбати повну.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись