Іконка Мир в огне

Мир в огне 3.7.0

Версія для iOS.
Мир в огне
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 125 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Мир в огне - напевно одна з найперших мілітаристичних стратегій, які з'явилися у AppStore. Вона запозичила багато ігрових механік з інших мобільних представників цього жанру як то розвиток бази та схема проведення боїв, але перенесла усе це у сеттинг сучасної війни зі справжньою технікою та обладнанням.

Отже у цій грі ви можете спробувати себе у ролі головнокомандувача великої військової бази, яку потрібно активно розвивати. Окрім спорудження нових будівель треба дбати про технічний прогрес, бо, які відомо, у сучасних воєнних діях важливу роль грає міць бойових машин а не її кількість. Через те не забувайте про розвиток технологічного дерева та про зведення нових дослідницьких центрів. Звичайно, сусіди на дадуть вам можливості спокійно розвиватися. Готуйтеся до постійних нападів та вторгнень. Алей є й добра новина. Ви також можете нападати на військові бази, які належать іншим гравцям чи контролюються штучним інтелектом. Подібні операцій потрібно ретельно планувати і не забувати про те що для успішного нападу потрібно мати технологічну та боєздатну армію.

Мир в огне пропонує гравцям соціальні елементи. Як і в багатьох інших глобальних стратегіях тут можна об'єднуватися до альянсів. Альянси маються власні сфери впливу на глобальній карті. Гравці, які готові взяти на себе тягар лідера, можуть створювати альянси самостійно.

Тепер щодо боїв. Розробники з Gameloft заявляють, що Мир в огне - це єдина глобальна стратегія у якій реалізовані підводні битви. Окрім підлодок, вас чекають також танки, літаки, системи залпового вогню і таке інше. На жаль роль гравця у воєнних діях мінімальна. Від нього потребується лише вчасно застосовувати спеціальну зброю та правильно розташовувати юніти на полі битви. Як ми вже говорили раніше, успіх тут залежить здебільшого від потужності віськ аніж від ваших тактичних дій. На наш погляд це один за найбільших недоліків Мир в огне.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись