0
Ставка
1.2 K
Безкоштовно

Наше ТВ - це максимально простий у користуванні додаток, що знадобиться тим людям, які люблять дивитися телевізор та хочуть завжди мати доступ до улюблених каналів. Завдяки цій програмі ви ніколи не пропустите прямий ефір з улюбленим шоу та зможете розважити себе переглядом цікавого контенту навіть у черзі чи громадському транспорті. Все що потрібно - це портативний пристрій з операційною системою iOS, що має з'єднання з мережею. Взагалі ми рекомендуємо користуватися Wi-Fi, або тарифами з безлімітним мобільним трафіком. Наше ТВ, як і будь-які інші програми, що транслюють відео, дуже активно споживають виділені оператором "мегабайти". У тому разі, якщо у вашому регіону користування мобільною мережею коштує дорого, то перегляд каналів без підключення до точки бездротового доступу є абсолютно недоцільним з економічної точки зору.

Тепер щодо самої програми. Взагалі розказувати тут особливо й нічого, бо в ній немає нічого крім списку каналів. Додаток використовує "системний" програвач iOS, що не має ніяких додаткових функцій. Вибрати якість відтворення не можна, лише гучність звуку. Потрібних повзунок розташовано на панелі знизу.

Не всі канали зі списку у програмі Наше ТВ є безкоштовними, але таких доволі багато. За бажанням можна придбати передплату та отримати доступ до розширеної бібліотеки. Зміст платного та безкоштовного списків постійно змінюються (як не важко здогадатися - найбільш популярні потрапляють до першого). Тому уважно слідкуйте за нотатками до оновлень!

Ключові особливості та функції програми

  • можливість дивитися телевізійні канали на iPhone та iPad;
  • висока якість зображення навіть за умови повільного з'єднання з мережею (від 512 кбіт);
  • списки з платними та безкоштовними каналами;
  • відсутність додаткової реклами;
  • мінімум елементів керування;
  • відтворення ефіру у системному програвачі;
  • сумісність зі старими "яблучними" пристроями.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 18,7 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 19.06.2017
Версія: 1.9
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Наше ТВ

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Наше ТВ". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання