0
Ставка
846
Безкоштовно

Novation Launchpad - це додаток для тих, хто завжди хотів мікшувати музику але не мав часу на те, щоб отримати професійні знання для створення власних треків. Концепція роботи з програмою полягає у користувані "падами" - клавішами, що запускають відтворення біту чи мелодії. Всі "пади" розташовану у головному вікні програми та розбито на категорії за типами та стилями. Отже, щоб створити трек потрібно правильно підібрати послідовність "падів" та їх довжину. Також можна додати до треку різноманітні аудіо ефекти, аранужування з внутрішньої бібліотеки та навіть свою власні композиції (функція Audio Import). Окрім створення власних "міксів", програма відмінно підходить для роботи над реміксами.

Novation Launchpad - це один з небагатьох додатків, які мають окремі версій для iPhone та iPad з різним функціоналом. При чому версія для планшету сильно обходить версію для смартфону у цьому плані. Наприклад, у першої є можливість підключення до MIDI-пристроїв, виробником яких є компанія Novation. Більш того, версія для iPad підтримує синхронізацію з підключеними пристроями. І це не кажучи вже про розміри інтерфейсу, який на планшеті пропонує більші "пади" по яких простіше влучати.

У тому разі, якщо вам вдалося створити дійсно цікаву композицію, її можна швидко відправити до спеціалізованих (та не дуже) сервісів, як то Audiocopy, Soundcloud, Dropbox, YouTube та Facebook. Звертайте увагу на те, що використані композиції може бути захищено авторським правом, тому ви маєте шанс отримати, так званий "страйк", чи взагалі зіткнутися з такою ситуацією, що розміщений контент буде видалено з сервісу остаточно.

Ключові особливості та функції програми

  • створення власних міксів та реміксів за допомоги "падів" з різними бітами та мелодіями;
  • власний набір з аранжуваннями;
  • імпорт треків до проекту з бібліотеки iTunes;
  • підключення MIDI-пристроїв від Novation (версія для iPad);
  • експорт до сервісів Soundcloud, Facebook, YouTube, Dropbox та Audiocopy;
  • непоганий вибір музичних ефектів;
  • багато опціональних "внутрішніх придбань".

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 108 Мб
Автор:
Мови:
Англійська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 7.7.2
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Novation Launchpad

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Novation Launchpad". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання