Іконка Novation Launchpad

Novation Launchpad 6.1

Версія для iOS.
Novation Launchpad
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 86,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Novation Launchpad - це додаток для тих, хто завжди хотів мікшувати музику але не мав часу на те, щоб отримати професійні знання для створення власних треків. Концепція роботи з програмою полягає у користувані "падами" - клавішами, що запускають відтворення біту чи мелодії. Всі "пади" розташовану у головному вікні програми та розбито на категорії за типами та стилями. Отже, щоб створити трек потрібно правильно підібрати послідовність "падів" та їх довжину. Також можна додати до треку різноманітні аудіо ефекти, аранужування з внутрішньої бібліотеки та навіть свою власні композиції (функція Audio Import). Окрім створення власних "міксів", програма відмінно підходить для роботи над реміксами.

Novation Launchpad - це один з небагатьох додатків, які мають окремі версій для iPhone та iPad з різним функціоналом. При чому версія для планшету сильно обходить версію для смартфону у цьому плані. Наприклад, у першої є можливість підключення до MIDI-пристроїв, виробником яких є компанія Novation. Більш того, версія для iPad підтримує синхронізацію з підключеними пристроями. І це не кажучи вже про розміри інтерфейсу, який на планшеті пропонує більші "пади" по яких простіше влучати.

У тому разі, якщо вам вдалося створити дійсно цікаву композицію, її можна швидко відправити до спеціалізованих (та не дуже) сервісів, як то Audiocopy, Soundcloud, Dropbox, YouTube та Facebook. Звертайте увагу на те, що використані композиції може бути захищено авторським правом, тому ви маєте шанс отримати, так званий "страйк", чи взагалі зіткнутися з такою ситуацією, що розміщений контент буде видалено з сервісу остаточно.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись