0
Ставка
11.1 K
Безкоштовно

Plague Inc - трохи моторошний, але доволі цікавий симулятор, у якому ви будете намагатися якомога швидше поширите епідемію на Земній кулі. Для початку потрібно обрати країну, у якій з'явиться хвороба. Вже на цьому етапі необхідно мислити стратегічно. Обирайте країну, що має якомога більше транспортних вузлів та сполучень, аби поширення зарази відбувалося швидше. Також потрібно брати до уваги розвиток медицини та загальний рівень життя. Якщо почати розповсюдження з розвиненої країни, то вчені швидко знайдуть вакцину і ви програєте.

На ігровому екрані можна у режимі реального часу спостерігати за тим, як літаки та кораблі потрохи поширюють хворобу. Час від часу гра буде надавати повідомлення про те, що загальна кількість заражених сягнула певної позначки. Також вас повідомлять про початок роботи над вакциною. Трохи вище екрану з картою зараження ви завжди можете бачити стрічку нових, з яких можна зрозуміти, наскільки "успішно" мутує епідемія, так я довго доведеться чекати перших жертв.

До цього ми згадували лише про один тип хвороби. Сюрприз! Насправді їх аж дванадцять. Вибрати тип епідемії, яка на ваш погляд має всі шанси знищити людство, можна до початку зараження. Також гра дозволяє самостійно ввести назву. Всі типи хвороб мають різних характер поширення та "оптимальній" умови розвитку. Але те, що об'єднує їх всі - необхідність постійно "посилюватися" та мутувати. Ви будуте лише сприяти цьому, додаючи нові клітини ДНК та створючи осередки. Головне попрацювати на стратегією та зрозуміти потрібний порядок встановлення "апгрейдів".

Головна ціль у Plague Inc - знищення людства. Якщо ви будете діяти грамотно та врівноважено, то вчені не зможуть знайти ліки і кількість заражених перевищить число здорових, а після цього вам лишиться лише спостерігать за тим, як росте кількість жертв.

Ключові особливості та функції програми

  • вибір однієї з дванадцяти доступних хвороб та країни, з якої почнеться її поширення;
  • можливість спостерігати за перебігом зараження у режимі реального часу;
  • впливання на процес мутування;
  • статистика щодо кількості заражених та загиблих;
  • необхідність розвивати зараження якомога швидше, аби встигнути знищити людство до появи вакцини.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 119 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 1.16.8
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Plague Inc

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Plague Inc". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання