Іконка Plague Inc

Plague Inc 1.14.1

Версія для iOS.
Plague Inc
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 6.x
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 95,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Plague Inc - трохи моторошний, але доволі цікавий симулятор, у якому ви будете намагатися якомога швидше поширите епідемію на Земній кулі. Для початку потрібно обрати країну, у якій з'явиться хвороба. Вже на цьому етапі необхідно мислити стратегічно. Обирайте країну, що має якомога більше транспортних вузлів та сполучень, аби поширення зарази відбувалося швидше. Також потрібно брати до уваги розвиток медицини та загальний рівень життя. Якщо почати розповсюдження з розвиненої країни, то вчені швидко знайдуть вакцину і ви програєте.

На ігровому екрані можна у режимі реального часу спостерігати за тим, як літаки та кораблі потрохи поширюють хворобу. Час від часу гра буде надавати повідомлення про те, що загальна кількість заражених сягнула певної позначки. Також вас повідомлять про початок роботи над вакциною. Трохи вище екрану з картою зараження ви завжди можете бачити стрічку нових, з яких можна зрозуміти, наскільки "успішно" мутує епідемія, так я довго доведеться чекати перших жертв.

До цього ми згадували лише про один тип хвороби. Сюрприз! Насправді їх аж дванадцять. Вибрати тип епідемії, яка на ваш погляд має всі шанси знищити людство, можна до початку зараження. Також гра дозволяє самостійно ввести назву. Всі типи хвороб мають різних характер поширення та "оптимальній" умови розвитку. Але те, що об'єднує їх всі - необхідність постійно "посилюватися" та мутувати. Ви будуте лише сприяти цьому, додаючи нові клітини ДНК та створючи осередки. Головне попрацювати на стратегією та зрозуміти потрібний порядок встановлення "апгрейдів".

Головна ціль у Plague Inc - знищення людства. Якщо ви будете діяти грамотно та врівноважено, то вчені не зможуть знайти ліки і кількість заражених перевищить число здорових, а після цього вам лишиться лише спостерігать за тим, як росте кількість жертв.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись