0
Ставка
0
Безкоштовно

Почта Mail.Ru - офіційний додаток популярного поштового сервісу, що дозволить вам комфортно читати та відправляти листи. Не зважаючи на те, що програма є розробкою компанії Mail.Ru, вона вміє працювати з поштовими скриньками у сервісах Яндекс, Gmail, Rambler та Yahoo. В теорії підтримуються й усі інші сервіси, які працюють з протоколами IMAP, POP та SMTP. До програми можна "прив'язати" одразу кілька облікових записів та отримувати листи з них у одному місці. Клієнт навіть вміє повідомляти користувача про важливі надсилання.

Як і більшість подібних програм, Почта Mail.Ru розбито на наступні розділи: "Вхідні", "Надіслані", "Чернетки" та "Спам". Справедливо буде сказати, що спам-фільтри тут не дуже надійні, тому час від часу вам усе ж доведеться отримувати рекламні листи. На щастя видалити їх можна всього у кілька дотиків. Ще швидше клієнт дозволяє виконувати такі операції як додавання відмітки "Важливе", переміщення до іншого розділу та сортування листів за різними параметрами. Всі внесені до скриньки зміни автоматично синхронізуються між клієнтами Почта Mail.Ru на різних пристроях. Те ж саме стосується й книги з адресами.

Для тих, кому доводиться читати листи без наявності доступу до мережі, у додатку передбачено функцію "кешування", що зберігає зміст надсилання до пам'яті пристрою. Серед інших важливих функцій варто виділити також пітримку швидких дій (виконуються свайпами), автоматичне розтягування та "стискання" змісту листів для екранів різного розміру, а також широкі можливості кастомізації, які дозволять підібрати вигляд програми "до душі". Завантажити та користуватися Почта Mail.Ru можна абсолютно безкоштовно.

Ключові особливості та функції програми

  • підтримка протоколів IMAP, POP, SMTP (та всіх сервісів що з ними працюють);
  • вбудований спам-фільтри;
  • виконання швидких дій з листами за допомоги свайпів;
  • синхронізація списку листів та книги з адресами між різними пристроями;
  • швидкий пошук по історії листування;
  • кешування змісту листів для його перегляду у офлайн-режимі;
  • окрема версія для iPad.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 64,4 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 19.06.2017
Версія: 8.1
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Почта Mail.Ru

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Почта Mail.Ru". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання