Іконка Prisma

Prisma 3.3.1

Версія для iOS.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 76,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Prisma - один з перших мобільних додатків, що почали використовувати у своїй роботі нейромережі. Призначення у програми доволі просте і полягає воно у додаванні фільтрів до фотографії. Але тут є одне важливе зауваження. Програма не просто змінює кольорову гаму зображення, вона повністю міняє його стиль та робить схожими на витвори сучасного мистецтва. Наприклад, тут є фільтри, що перетворять звичайний знімок на малюнок, зроблений олівцем, або на плакат у стилі пін-ап. Також доступні стилізації під роботи відомих художників та фотографів. Для того, щоб задіяти обраний фільтр, програмі може знадобитися деякий час. У перших версіях Prisma також потребувала з'єднання з мережею, але зараз вона відмінно справляється зі своєю роботою у оффлайн-режимі.

Бібліотека фільтрів дуже обширна і поповнюється новими варіантами після кожного оновлення. Зверніть увагу, що серед них є платні, але таких небагато. Зробити новий знімок для подальшої "стилізації" можна прямо з оболонки програми, або ж просто завантажити до неї зображення з "Галереї". Після того, як потрібний фільтр буде накладено, ви зможете поділитися готовою роботою з друзями та знайомими у соціальних мережах. На екрані експорту є клавіші для швидкого відправлення зображень до Instagram та Facebook. Якщо на вашому пристрої включено функції геолокації, то Prisma зможе автоматично додати до фото геомітку, яку буде видно на сторінці з нею.

У цілому, Prisma є дуже цікавою програмою, яка не має аналогів. Після виходу вона ще довго трималася у топах AppStore, та стала прикладом для багатьох інших розробників, які також почали активно використовувати нейромережі для внесення змін до зображень.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись