Іконка Рыбное место: Большой улов

Рыбное место: Большой улов 1.59

Версія для iOS.
Рыбное место: Большой улов
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 6.x
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 99,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Рыбное место: Большой улов - один з найкрасивіших мобільних симуляторів рибалки. Це дуже медитативна гра, у якій ви можете розслабитися та спробувати піймати якомога більше рідкісної риби.

Одна з найбільших переваг гри - мальовничі локації та якісне музичне оформлення. Кожна нова водойма у грі являє собою справжній витвір мистецтва. На одну локацію гравцю дають набір завдань: зловити певну кількість риби, або лише одну рибину потрібної ваги. Виконання завдань, як і успіх рибалки у реальному житті, залежить лише від вашої вдачі. Ви можете годинами сидіти і дивитися на поплавок, чекаючи клювання чи отримати багатий улов вже через десять-п'ятнадцять хвилин. Коротше кажучи, все максимально наближено до реального життя.

Тепер про ігровий процес. Як ми вже сказали раніше, більшу частину часу у Рыбное место: Большой улов потрібно буде дивитися на поплавок та чекати, поки риба клюне. Але спочатку потрібно обрати місце закидання вудки. Деяку рибу можна спіймати лише у середині водойми, деяку - ближче до берегу чи очерету. Також потрібно з розумом вибрати наживку. Яка, до речі, не безкоштовна. Наживку для лову найбільш рідкої та цінної риби потрібно придбати у місцевому магазину. Для цього вам необхідні гроші, що можна отримати продавши свій попередній улов. Як дізнатися яку саме наживку любить певна риба? Просто зазирніть до тутешньої енциклопедії!

Отже, ви закинули вудку. Що тепер? А тепер лишається чекати що ваш портативний пристрій завібрує. Це означає що риба клюнула і потрібно якомога швидше її "підсікати". Тут починається невелика міні-гра, у якій потребується тримати рухоме коло якомога швидше до зображення риби що постійно норовить зіскочити. У разі успіху ви отримаєте детальну інформацію про свій улов та зможете закинути вудку знову.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись