Іконка Shadow Fight 2

Shadow Fight 2 1.9.29

Версія для iOS.
Shadow Fight 2
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 6.x
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 145 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Shadow Fight 2 - це файтинг про тіньових бійців, у якому вам доведеться довести свої здібності та перемогти десятки віртуальних суперників. З точки зору концепції гра дуже проста та зрозуміла. У вашому розпорядженні є всього три елементи керування: хрестовина, яка відповідає за напрямок руху персонажа та за напрямок ударів, а також дві клавіші: перша служить удару рукою, а друга - ногою. Але не дивлячись на це, тутешню бойову систему ніяк не можна назвати "бідною". По мірі прокачування персонажу ви будете вчити нові комбо, отримувати зброю та обладнання. Так, у Shadow Fight 2 присутні RPG-елементи. За успішні сутички гравцю нараховуються очки досвіду які можна витратити на придбання "апгрейдів". Іноді ви будете опинятися в таких ситуаціях, коли не можете пройти особливо складного босу. У подібних випадках потрібно буде вертатися до старих суперників та "прокачувати" рівень.

Більшість боїв відбувається у режимі один на один, але є й такі, де необхідно буде здолати одразу кілька суперників. Спочатку битися потрібно буде на кулаках, але у майбутньому ваш персонаж навчиться вправно володіти зброєю. Одна з найбільших переваг гри полягає у підтримці Ragdoll-моделі. Всі персонажі тут рухаються за законами фізики. Хоча ради більшої видовищності боїв розробники з Nekki Games усе ж реалізували у грі таке "епічне" уповільнення часу.

Головна ціль Shadow Fight 2 - відвідати всі шість провінцій та перемогти головного боса у кожній з них. Всі провінції дуже різняться з точки зору атмосфери. Взагалі, арени у грі заслуговують окремої похвали. Анімовані фони, звуковий супровід, ефекти - все це зроблено на високому художньому рівні. Тому, навіть не зважаючи на двовимірну графіку, Shadow Fight 2 можна сміливо вважати однією з найкрасивіших мобільних ігор. Скачати та грати у неї можна абсолютно безкоштовно.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись